Döbbenetes dolgot szúrtak ki Meghan friss fotóján: Károlynak üzenhetett

Meghan hercegné Károly királynak is üzenhetett az ékszerével.

Meghan hercegné ékszere
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Meghan hercegnéről friss lesifotók készültek tegnap Santa Barbarában, a fotókon még egy fontos részletet is kiszúrtak, írta meg a Daily Mail.

Meghan hercegné az ékszerével üzenhetett Károly királynak

Omid Scobie Végjáték című botránykönyve felkavarta ismét az állóvizet a királyi családnál, ugyanis a kéziratának első változatában az állt, hogy Károly király és Katalin hercegné voltak azok, akik Archie bőrszínére rákérdeztek Meghannál. Bár Scobie tagadja, hogy Meghannal barátok lennének, ennek ellenére sokan azt gondolják, hogy a hercegi pár csepegtetett a férfinak exkluzív információkat. A könyv még azt is veszélybe sodorta, hogy Harryék Károly királyékkal karácsonyozzanak.

Az óriási botrány ellenére is Meghanról mosolygós képek készültek, ahogy a fotón is látszik, rajta volt Diana hercegnő Cartier órája, valamint egy Bentley & Skinner gyémánt karkötő, amit Károly király ajándékozott neki. Utóbbival valószínűleg az uralkodónak szeretett volna üzenni, feltételezte a brit lap újságírója. Az ékszer hordásával azt üzenhette, hogy nyitott a békülésre, és támogatja az apósát.

Meghan és Katalin is féltékenyek voltak egymásra

A viszonyuk már az elején sem volt rózsás.

Meghan ezért érezte különbnek magát Katalinnál: a két hercegné féltékenykedett egymásra

Meghan hercegné és Katalin hercegné viszonya sosem volt túl idilli.

Elolvasom

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Cover- és ajánlók: Getty Images

Ezt is szeretjük