Könnyekben tört ki a színpadon! El sem hiszed, miért sírta el magát az énekesnő
Mariah Carey koncertje közben sírta el magát a színpadon.
Mariah Carey meghatódott saját dalától, és könnyekben tört ki a színpadon. Az énekesnő később elmondta, annyira szereti a karácsonyt, hogy egy olyan daltól, amit énekelt, mindig elérzékenyül.
Nyilván belejátszott ebbe az is, hogy idén lesz az első karácsony, amikor már egyedülálló anyuka, mivel férjével, Nick Cannonnal elváltak útjaik. Ettől függetlenül egyébként a pár együtt ünnepel, mint mondták, gyermekeik miatt megpróbálnak jó viszonyt ápolni.
Az énekesnő a koncerten egyébként legújabb albumáról adott elő dalokat, amelyen csak karácsonyi énekek találhatóak.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció















