Fotó! Madonna keze olyan csúf, mint egy öregasszonyé
Madonnát Londonban kapták le, és mivel nem húzott kesztyűt, bárki szemügyre vehette ijesztő kézfejét.
Az álomgyár kegyetlen világában a korosodó sztárhölgyek közül nagyon sokan küzdenek azért, hogy a negyedik vagy az ötödik iksz után is talpon maradjanak, arról nem is beszélve, hogy ne látszódjon meg rajtuk az életkoruk.
Félelmük érthető, hiszen évről évre jelentkeznek az újabb fiatal és törtető trónkövetelők, akik a showbiznisz farkastörvényeinek szellemében bizony jobban eladhatóak, mint idősebb kolléganőik.
Madonnáról köztudott, mindent megtesz azért, hogy véletlenül se szenvedjen csorbát annak az örökifjú és energikus dívának a képe, ahogyan rajongói emlékezetében él.
Bizony ő is megöregedett
Ám hiába a plasztikáztatás, az 51 éves amerikai énekesnő sem képes megállítani az idő múlását. Minden idők egyik legsikeresebb női popsztárját a hétvége folyamán Londonban örökítették meg, ahol sikerült ismét meglepnie a közvéleményt.
A lesifotón jól látszik a Like a Virgin című sláger előadójának jobb kézfeje, amelyről minden elmondható, csak az nem, hogy vonzó lenne. Hiába az elegáns ruha és méregdrága karóra, eres, göcsörtös és inas keze pontosan úgy néz ki, akár egy öregasszonyé.
Talán nem véletlen, hogy mióta elvált Guy Ritchie-től, elsősorban sármos modellekkel próbálja magát fiatalon tartani. Először a brazil Jesus Luz oldalán vigasztalódott, majd a spanyol Jon Kortajarenával szűrte össze a levet.
Megelőzte a Beatlest és a Queent
Habár külseje miatt minden oka meglehet az aggodalomra, a szakmai sikereket illetően nem panaszkodhat. Több évtizedes pályafutással a háta mögött a közelmúltban például őt kiáltották ki az ezredforduló utáni évtized legtöbbet játszott előadóművészének az Egyesült Királyságban.
Madonnát a Beatles, Robbie Williams, a Queen és a Take That követte.
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció


















