Friss hír: Madonna bejelentette, hogy családja két új gyermekkel bővül

Az énekesnő már beadta az adoptálási kérelmet.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Top olvasott cikkek

Madonna ismét beadta az adoptálási papírokat, hogy két afrikai kisgyermek hivatalos gyámja lehessen. Az énekesnő korábban már örökbe fogadott két csöppséget Malawiiból: David Bandát 2008-ban, egy évvel később pedig Mercy Jamest is. Az afrikai ország vezetőjének szóvivője, Mlenga Mvula hivatalosan is megerősítette a hírt, hogy az énekesnő minden szükséges papírmunkát elvégzett, a döntésről pedig később értesítik.

Sztárok, akik az örökbefogadás mellett döntöttek

Képes összeállításunkban még több sztárt nézhetsz meg, akik hasonlóan az adoptálás mellett döntöttek.

46 évesen az örökbefogadás mellett döntött a színésznő! Fiai is támogatják

Nézegess képeket!

Elolvasom

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük