Rákkal küzdött ez az énekesnő: így jelentette be
Kylie Minogue másodszor is fel kellett, hogy vegye a küzdelmet a rák ellen.
Kylie Minogue 2005-ben győzte le először a rákot, ám a popdívának nem ez volt az egyetlen harca a betegség ellen. Szívszorítóan vallott erről az új, Kylie című Netflix-dokumentumsorozat harmadik epizódjában.
Kylie Minogue küzdelme a rákkal
Az énekesnő több, mint 15 évvel azután, hogy 2005-ben sikeresen legyőzte a mellrákot, elárulta, hogy újra fel kellett vennie a harcot a betegséggel, méghozzá 2021-ben. Míg az első diagnózisát a közönségével is nagyon hamar megosztotta - hiszen épp turnén volt, amit le is kellett mondani emiatt idő közben -, a második ilyen alkalmat már titokban tartotta - olvasható a Page Six oldalán.

- A második rákdiagnózisom 2021 elején volt. Ezt megtarthattam magamnak... Nem úgy, mint az első alkalommal – osztotta meg az 57 éves popsztár új Netflix-dokumentumfilmjében, amelyet kedden mutattak be.
- Szerencsére túléltem. Újra. És minden rendben van. Ki tudja, mi vár rám a sarkon, de a popzene táplál engem... A zene iránti szenvedélyem nagyobb, mint valaha - osztotta meg rajongóival.
Az énekesnő elárulta, hogy egy rutinvizsgálat során szúrták ki nála a problémát, és kiemelte, mennyire fontos a szűrővizsgálat, hiszen korai stádiumban még le lehet győzni a betegséget.
Kylie Minogue többször is gondolt rá korábbi interjúk közben, hogy elárulja a közönségnek titkát, végül inkább úgy döntött minden egyes alkalommal, hogy nem teszi meg, egészen mostanáig. Belül azonban ugyancsak hatalmas csatákat vívott, és egyes dalszövegekbe is bele-bele fűzött érzelmeiből gondolatokat.
Ő volt Pierce Brosnan első felesége: Cassandrát rákban veszítette el
Pierce Brosnan első felesége mindössze 43 éves volt, amikor legyőzte őt a rák.
ElolvasomCover-fotó: Getty Images Hungary
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció

















