Kate Mosst egy másik férfival látták kézen fogva: párjával így fotózták le az incidens után
Kate Moss és párja kapcsolata válságban lehet.

Kate Moss a hétvégén még Törökországban volt, ahol Bob Marley unokájával, a 27 éves Skip Marley-val fotózták, be is indultak a pletykák, hogy összejöhettek, annak ellenére, hogy a modellről eddig úgy hitték, Nikolai von Bismarckkal van még együtt.
Kate Moss a párjával mutatkozott, miután Bob Marley unokájával látták
Az ötvenéves modellt a nála 23 évvel fiatalabb zenésszel boronálták össze, miután kézen fogva fotózták le kettejüket, írta meg a Daily Mail. A férfi éppen fellépett ott, Moss pedig még a színpadra is felment.
Hétfőn a modell már Londonban volt, ahol részt vett a Gucci divatbemutatóján, vele tartott jelenlegi párja is, aki mellette foglalt helyet. A fotósok is megörökítették őket, ám Moss inkább lányával, a 21 éves Lilával társalgott. Még látták beszélgetni a Blondie énekesnőjével, Debbie Harryvel és Demi Moore-ral is, a partnerével azonban nem foglalkozott. A férfi inkább édesanyja, Jane társaságát kereste.

Végül nem is Moss-szal hagyta el a rendezvény helyszínét, sőt, a szemtanúk szerint a férfi komoly beszélgetést folytatott a telefonján.
Már hónapok óta pletykálják, hogy Moss és Bismarck kapcsolata válságban lehet. A férfit tavaly nyáron Camille Rowe francia-amerikai modellel kapták le, miközben egy szállodába mentek éppen, de januárban ő is részt vett Moss szülinapján. Már nyolc éve vannak együtt.
Undorító, Johnny Depp mit művelt Kate Moss-szal: a modell is csak értetlenkedett először
Johnny Depp nem a legromantikusabb módon adta át ajándékát Kate Mossnak.
ElolvasomCover- és ajánlóképek: Getty Images