Nem bírt magával! Jennifer Lawrence videóin nevet a világ

Nézd meg te is!

Jennifer Lawrence és Tom Hiddleston videóin nevet a világ.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Egy-egy új film promóciója általában unalmas integetésből és pár betanult mondatból áll a sajtótájékoztatókon.

Vannak azonban olyanok, akik ilyenkor sem férnek a bőrükbe.

Verekedtek a stúdióban

Sandra Bullock és Melissa McCarthy például végigökörködte közös filmjük, a Női szervek sajtóeseményeit, Halloweenkor beöltözve, egy gyerekzsúrról jövet érkeztek meg.

Mint mondták, annyira összebarátkoztak a forgatás alatt, hogy rengeteg közös programot szerveztek a munkák befejezése után is.

A december 18-án az amerikai mozikba került Anchorman 2 tagjait meghívták egy tévéshow-ba, ami verekedéssé fajult. A híres Ron Burgundy legendája című film folytatása kasszasikernek ígérkezik, a főszereplőtől, azaz Will Ferrelltől pedig nem is számíthattak más promócióra.

Loki se bírt magával

A Thor rosszfiúja, Loki, azaz Tom Hiddleston a képzeletbeli dobogó második fokára léphetett fel. A Comic Conon olyan belépője volt, melyet sokáig fognak még emlegetni.

Ezen felül egy tévéfelvételen egy kislányt is ellökött, csak mert azt mondta, Thor az igazán nagy szuperhős és nem Loki.

Jennifer Lawrence a legviccesebb

A legviccesebb és legmeghatóbb jelenetek azonban kétséget kizáróan Jennifer Lawrence nevéhez fűződnek. Az Éhezők viadala második részének népszerűsítése közben számos kínos szituációba került, mint amikor nem bírt kinyitni egy mentolos cukorkás zacskót.

A 23 éves színésznő egy interjúban azt mondta, be kellene tiltani, hogy bárkit is kövérnek nevezzenek nyilvánosan, valamint arról is beszélt, hogy a barátai gyakran szexuális játékszerekkel rakják tele az ágyát.

A legmeghatóbb jelenet pedig az volt, amikor a nagy rohanás közben arra azért volt ideje, hogy egy kerekesszékben ülő rajongójával eltöltsön pár pillanatot.

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Ezt is szeretjük