Jennifer Lopez a Ben Affleckkel való válásáról beszélt: a gyerekeit is megviselte ez az időszak

Jennifer Lopez megszólalt a Ben Affleckről való válásáról és a talpra állásáról.

Jennifer Lopez vallomása a Ben Afflecktől való válásáról
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Jennifer Lopez számára a tavalyi év tele volt nehézségekkel a Ben Affleckkel való válása miatt, még a 2024-re betervezett turnéját is lemondta végül, hogy több időt töltsön a gyerekeivel, illetve a saját lelkivilágát is rendbe szedje. Erről a nehéz időszakról vallott most.

Jennifer Lopez vallomása a Ben Afflecktől való válásáról

Lopez az El Paisnak adott interjújában mesélt arról, hogy a 2024-es év mennyi nehézséget tartogatott a számára. Leginkább a Ben Affleckkel való válása viselte meg.

GettyImages-2010013999
Fotó: Axelle/Bauer-Griffin / Getty Images Hungary

- Nagyon nehéz évem volt. Váratlan dolgok történtek, ezért rengeteg könyvet olvastam. Rengeteg önvizsgálatot végeztem. Meditáltam. Sokat imádkoztam. Javítani akartam az Istennel való kapcsolatomat. Meg akartam szilárdítani a családi egységet, amit én és a két gyermekem, az ikreim alkotnak  emlékezett vissza.

Rengeteg könyvet elolvasott  a gyermekkorról, a házasságról, a kapcsolatokról, a szerelem különböző stílusairól, az agy működéséről. Mindemellett járt pár-, egyéni és családi terápián is.

A válás a gyerekeit, Emme-t és Maximiliant is megviselte, a most 17 éves ikreknek megígérte, hogy sokkal erősebbé válik, mint amilyen volt.

 Azt mondtam nekik: „Ígérem, hogy ez egy nehéz időszak, de meglátjátok, hogy erősebben és jobban fogok kijönni ebből az egészből.” Ezt ígértem nekik, és meg is tettem, most már ők is érzik ezt. Ez nagyszerű békét hozott az életembe  tette hozzá.

Úgy véli, a lelki sebek teljesen begyógyultak, és most már sokkal jobban érzi magát, mint valaha. Alig várja, hogy júliusban turnéra indulhasson, mert már hiányoznak neki a rajongói. Budapesten július 21-én lép majd fel.

Jennifer Lopez szigorú szabályokat kötött ki a budapesti szervezőknek: kiderültek a popdíva igényei

Kiderültek, milyen igényei lesznek Jennifer Lopeznek budapesti tartózkodása alatt.

Elolvasom

Lehet-e boldog, aki intelligens? - A tudás hatása a lelki egészségre

Kepes András író, újságíró a Femina Klub júniusi előadásán arra keresi a választ, hogyan találhatunk boldogságot egy folyamatosan változó, kihívásokkal teli világban. Hogyan formálhatjuk úgy az életünket, hogy az ne csak sikeres, de valóban örömteli is legyen?

További részletek: feminaklub.hu/

Jegyek kizárólag online érhetőek el, korlátozott számban.

Időpont: 2025. június 5. 18 óra

Helyszín: MOM Kulturális Központ

Promóció

Cover: Getty Images

Ezt is szeretjük