18

Csak felnőtteknek!

Az általad letölteni kívánt tartalom a hatályos jogszabályok szerint a kiskorúakra káros hatással lehet. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz ne férjen hozzá kiskorú, használj szűrőprogramot!

Ez volt Jennifer Aniston legbevállalósabb címlapfotózása: csak egy nyakkendő fedte a testét

Íme a legpikánsabb címlapok, amik a világsztárokról készültek.

Jennifer Aniston meztelen címlapja

Számtalanszor volt már arra példa, hogy egy világsztár megszabadult a gátlásaitól - és a ruháitól is. Sok film és videóklip megköveteli művészileg a csupasz jeleneteket, hiszen ettől válnak hitelessé vagy éppen polgárpukkasztóvá. Ám ezt bevállalni teljesen más tészta egy karakter mögé bújva, mint magánemberként.

Jennifer Aniston meztelen címlapfotója

Jennifer Aniston sem teketóriázott, amikor 2009-ben a GQ magazin felkérte, hogy egy szál nyakkendőben álljon modellt címlapjukon. Úgy döntött, megmutatja magát a pikáns fotósorozaton. Nem ez volt az első alkalom, hogy szinte teljesen pucéran állt kamera elé. 1996-ban valósággal megőrültek a Jóbarátok rajongói, amikor mindenki Rachelét fedetlen hátsóval láthatták a Rolling Stone magazin borítóján.

Nem ő az egyetlen híresség, aki ledobta a textilt, képes összeállításunkban további négy olyan sztárt láthatsz, akiket alig takart valami a címlapon.

Mindössze ez az Amerika zászlajának színeiben pompázó nyakkendő takarta Jennifer Aniston testét a 2009-es GQ magazin borítóján.
Fotó: GQ magazin
2009-ben Lady Gagát áttetsző szappanbuborékok borították a Rolling Stone magazinon.
Fotó: Rolling Stone magazin
Kate Winsletet számtalan filmben láthattuk fedetlen idomokkal, a Vanity Fair címlapján is csak egy kabát volt a vállára terítve.
Fotó: Vanity Fair magazin
Lana Del Rey teljesen levetkőzött a GQ magazin 2012-es kiadásában.
Fotó: GQ magazin
Sofia Vergara is bevállalta, hogy megszabadul minden ruhadarabjától a Women's Health magazin kedvéért.
Fotó: Women's Health magazin

Ebben a cikkben nem tartjuk etikusnak reklámok elhelyezését. Részletes tájékoztatást az Indamedia Csoport márkabiztonsági nyilatkozatában talál.

Indamedia Csoport
Ezt is szeretjük