Beyoncé 12 éves lánya meseszép volt a premieren: a nemi erőszakkal vádolt Jay-Z is ott volt velük a vörös szőnyegen

Beyoncé és Jay-Z a lányukkal együtt álltak a vörös szőnyegre a botrány kirobbanása után.

Beyoncé és Jay-Z lánya
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Jay-Z először lépett a vörös szőnyegre, miután megvádolták egy 13 éves lány megerőszakolásával. A Mufasa: Az oroszlánkirály premierjén vett részt, amelyben lánya, Blue Ivy szinkronizálta Kiarát, a kis oroszlánt, Beyoncé pedig Nalának kölcsönözte a hangját.

Beyoncé és Jay-Z lánya

A mozifilm premierjét a Los Angeles-i Dolby Theatre-ben rendezték meg hétfő este. Jay-Z családja is hivatalos volt az eseményre, ugyanis Blue Ivy, illetve Beyoncé is dolgoztak a produkción. A 12 éves kiskamaszt csak ritka alkalmakkor láthatjuk a vörös szőnyegen estélyiben.

profimedia-0944941669
Fotó: Profimedia

Bár a premier a Carter család női tagjairól szólt, mégis Jay-Z ellopta tőlük a show-t, ugyanis a nemi erőszak botránya óta először mutatkozott a nyilvánosság előtt. 

Ahogy tegnap mi is megírtuk, állítólag még 2000-ben egy díjátadó utáni bulin megerőszakolt egy kiskorút jó barátjával, P. Diddy-vel együtt. Utóbbi jelenleg is börtönben ül, több mint százan vádolják nemi erőszakkal, többen kiskorúak voltak, amikor történt velük az eset állítólag. Miután kirobbant az újabb balhé, Jay-Z egy közleményben tagadta a vádakat. 

Lehet-e boldog, aki intelligens? - A tudás hatása a lelki egészségre

Kepes András író, újságíró a Femina Klub júniusi előadásán arra keresi a választ, hogyan találhatunk boldogságot egy folyamatosan változó, kihívásokkal teli világban. Hogyan formálhatjuk úgy az életünket, hogy az ne csak sikeres, de valóban örömteli is legyen?

További részletek: feminaklub.hu/

Jegyek kizárólag online érhetőek el, korlátozott számban.

Időpont: 2025. június 5. 18 óra

Helyszín: MOM Kulturális Központ

Promóció

Cover- és ajánlóképek: Getty Images

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük