Azóta se hallottunk róluk

Volt 3 számuk, és döglöttek értük a csajok

Vannak sztárok, akik gyorsan a csúcsra törnek, aztán hirtelen eltűnnek, és nem hallunk róluk többet.

Húsvéti tojásvadászat
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Peter André

Peter 1973. február 27-én született. Sok mindennel foglalkozott, popénekesként, dalszövegíróként és televíziós személyiségként vált ismertté.

A sztár Londonban született, de később családjával Ausztráliába költözött. Mára ismét Angliában él feleségével, Kate Prise-al, ismertebb nevén Jordannel, aki a mai napig is elismert kebelcsoda.

André azok közé a hírességek közé tartozik, akik hihetetlen gyorsan berobbantak a közéletbe, így az egész világ megismerte. Sajnálatos módon viszont, amilyen hirtelen jutott a csúcsra, olyan tempóban el is tűnt a süllyesztőben.

Petert egy ausztráliai tehetségkutató verseny során ismerhette meg a világ 1990-ben. Három évvel később kiadta első nagylemezét Peter André címmel.

Ezt követően ugyan még sok zenét írt, és számos CD-t kiadott, de újabb áttörő sikert nem ért el velük. Ma már szinte senki sem emlékszik a nevére.
Emlékszel a Mysterious girl című slágerre?

Aaron Carter

A fiú Floridában született, és a kisöccse a Backstreet Boys egykori tagjának, Nick Carternek.

Aaron hétévesen kezdett zenélni, és két évig a Dead End zenekar tagja volt. Az első szólóalbuma 1997-ben jelent meg Aaron Carter címmel.

Habár a kisfiú több albumot is kiadott, és a tinilányok körében igen nagy népszerűségnek örvendett, soha nem tudta testvérét, Nicket túlszárnyalni, mindig is az ő árnyékában maradt. Éppen ezért, miután a Backstreet Boys feloszlott, Aaron karrierje is véget ért.

Touché

A német fiúzenekart 1996-ban alapították, és hamar a csúcsra törtek. Leghíresebb számukat, This goodbye is not forever címmel egész Németország ismerte. A fiúkért odavoltak a lányok, sikerük tartósnak ígérkezett.

Sajnos a hosszantartó karrier és a hírnév megszerzése nem sikerült az együttes tagjainak, mert az egyik srác nagyon agresszív volt.

Nem egyszer kapott hirtelen dührohamot, társai alig tudták visszafogni, nehogy agyonverjen valakit. Így a producer kénytelen volt feloszlatni a zenekart.

Haldoklik a hazai sztáripar
Ma már nem olyan nagy üzlet Magyarországon zenekart alapítani, hiszen hiányzik a megfelelő tőke egy együttes fenntartásához. Ahhoz, hogy egy banda befusson, több millió forintra is szükség lehet, különben a produkció nem lesz elég igényes. Ez az üzlet azonban csak akkor térül meg, ha a zenekar legalább két éven keresztül együtt marad, és legalább egy vagy két sikeres lemeze van. Ráadásul egy új csapatnak nagy kockázatot jelenthet a televízióban vagy a rádióban való szereplés, hiszen a zenecsatornák közönsége elég szűk, és ők is inkább a külföldi előadókért ülnek a képernyők elé. Az elmúlt években több olyan zenekart is láthattunk itthon, akik hirtelen berobbantak, aztán eltűntek. Ilyen volt a Shyguys, a Picasso Branch, a Bestiák és még sokan mások.

Ezt is szeretjük