Szemtelenül villantotta lába közét Amy Winehouse
A botrányos énekesnő mintha csak készakarva akarná hergelni a közvéleményt.
- Fokozza a nőiességet, merész, de nem harsány: elég egy csipetnyi divatos fukszia, és nem maradsz észrevétlen »
- Élénk színek viselése 50 év felett: ultranőies kombinációk a legdivatosabb tónusokkal »
- Ragyogó és természetesebb hatású lesz a szőkített haj, besárgulás nélkül: hamvasító samponok árakkal »

- 10 ismert magyar közmondás, amiből elvettünk egy-egy szót: tudod, mi hiányzik?
- Helyesíráskvíz: ironikus vagy irónikus? Tudod, hogy írjuk helyesen?
- Melyik magyar városban van a képen szereplő székesegyház? Tippelj a kvízben!
- Vastag Csaba címlapon új barátnőjével: a gyönyörű Evelinnel már össze is költöztek
- Oszvald Marika lánya 43 évesen lett anya: Krisztinának a 11. lombikja lett sikeres
Amy Winehouse testrészeinek kinézetét még azok is betéve ismerik, akik soha egyetlen számát sem hallották a blues-osan rekedt hangú énekesnőnek.
![]() |
![]() |
Nem tud megülni a fenekén
A 25 éves sztár alatt egyszerűen megkerülhetetlenné vált a bulvármédiában, hiszen szinte napról napra szolgáltatott valami izgalmasat. Drogok, alkohol, züllés, sebhelyek, verekedés, leépülés, élet-halál állapot, házastársi botrány, fogyás, hízás – Winehouse skandalum-listáján minden egyes pont kipipálásra került az eltelt néhány évben.
Természetesen bizarr villantásokban sem szűkölködött: hol félig lecsúszott cicifixében ámulhatott az ember, hol melle bukkant ki a ruha takarásából, hol pedig pelenkára hasonlító alsóneműjének látványa borzolta a kedélyeket.
Bár orvosai parancsának eleget téve végül a józanodás útjára lépett, és egészen csinos nővé hizlalta magát a korábbi csontkollekcióból, aki volt, azért a bulizásról láthatólag nem tud olyan könnyen lemondani, mint ahogy édesanyja képzelte.
Hiába költöztették ugyanis a rebellis sztárt a bohém társaságairól hírhedt londoni kerületben, Camdenben lévő lakásából a dögunalmas, ám egészségügyi szempontból tökéletes Barnetbe, Winehouse hamar rájött, csak taxit kell hívnia, és máris régi cimboráival múlathatja az időt.
Legutóbb is hasonló buliba készülődés közben kapták le a hírességet, aki este tízkor indult útnak egy mélyen dekoltált vörös topban és szürke kockás miniszoknyájában. Bár a felsőrészt később egy kevésbé feltűnő bézs pólóra cserélte, azzal már nem nagyon törődött, hogy szoknyája is eléggé veszélyes viselet. Már abból a szempontból, hogy ha nem vigyáz, kilóg belőle minden, aminek nem feltétlenül illene.
No, de Winehouse kisasszony nem az a fajta, aki sokat adna az illemre, így aztán be is következett az elkerülhetetlen. Amikor ugyanis a taxiból próbált kikászálódni, cseppet sem nőies módon olyan szélesre tárta lábait, ahogy egy igazi úri hölgy még nadrágban is csak arcpirulva tenne.
Meg is lett az eredménye: mostantól fekete, pöttyös bugyijának látványával is gazdagabb a világ kíváncsibb fele. De vajon mi jöhet ezután?