Ennek sok utazó örülni fog: két új útvonalat jelent be a Wizzair
Két új mesés helyre repülhetünk közvetlenül Budapestről.
Bár még javában élvezzük a nyarat, közben már körvonalazódik a jövő évi szezon menetrendje, ami fantasztikus híreket tartogat a hazai utazni vágyóknak.
A Wizz Air ugyanis nagyszabású fejlesztésekkel készül a 2026/27-es téli időszakra, amelynek köszönhetően a Budapestről induló hálózatuk jelentősen kibővül.
Két új útvonalat jelent be a Wizzair
Ez két új célállomást is jelent: a skandináv kultúra és a modern északi életérzés szerelmesei már dörzsölhetik a tenyerüket, ugyanis 2026. október 25-től közvetlen repülőjárat köti össze Budapestet és a norvég fővárost, Oslót. Erre a lenyűgöző, fjordokkal és kulturális kincsekkel teli úti célra kezdetben hetente négy alkalommal szállnak majd fel a gépek, majd a menetrend sűrűsödésével már heti öt járat áll az utasok rendelkezésére.

Alig két nappal az oslói start után, október 27-től a mesés egyiptomi tengerpart, Marsa Alam is közvetlenül elérhetővé válik. A csodálatos korallzátonyairól és érintetlen víz alatti világáról híres üdülőhelyre hetente kétszer indulnak majd járatok, így a búvárkodás és a zavartalan pihenés szerelmesei pillanatok alatt a Vörös-tenger partján találhatják magukat. A jó hír az, hogy a jegyek mindkét új útvonalra már most lefoglalhatók a légitársaság honlapján és mobilalkalmazásában.
A két új irány mellett a légitársaság a már meglévő, közkedvelt útvonalain is jelentős kapacitásbővítést hajt végre. A hideg hónapokban heti eggyel több járat közlekedik majd a csodás spanyol Bilbaóba és az örök tavasz szigetére, Tenerifére. A görög tájak szerelmesei is örülhetnek, hiszen Keflavík és Thesszaloniki felé is sűrűsödik a menetrend.
Itt ér a legtöbbet a nyaralásra félretett pénzed: összehasonlították Európa legnépszerűbb úti céljait
Komoly pénzügyi különbségekre derült fény a legnépszerűbb nyári úti célok legfrissebb összehasonlításában.
ElolvasomFotók: Getty Images Hungary














