India híres fejlett emberkereskedelmi hálózatától. Akár veled is megeshet, hogy az utcán sétálva valaki melléd szegődik, és megpróbál pénzzé tenni, így mindig ügyelj rá, hogy legyen veled egy ismerős.
Fotó: oneworldaction.wordpress.com
Dia
Pakisztánban számos veszély fenyegetheti testi épségedet. Már a katonai ellenőrzések során sem biztos, hogy kíméletes bánásmódban részesítenek.
Fotó: elworldtrip.com
Dia
Thomson Reuter üzletember szerint évente több mint 400 ezer nőt erőszakolnak meg Kongóban. Az ENSZ a világ nemierőszak-fővárosaként jellemezte az országot.
Fotó: simbadeo.wordpress.com
Dia
A Forbes szerint a lista első helyén Afganisztán áll, itt ugyanis nemcsak a szexuális bántalmazások, hanem a megbetegedések is gyakoriak, nem beszélve arról, hogy az ország háborús zóna.
Fotó: alivewithoutpermission.wordpress.com
Dia
Habár a listán Irak nem szerepel, tudnod kell, hogy az országban gyakran fordulnak elő bombázások, emberrablások és különféle terroristatevékenységek, melyeknek sokszor a külföldiek esnek áldozatul.
Fotó: 02varvara.wordpress.com
Dia
Brazíliát sem említi a Forbes, ugyanakkor az ország egyes részein a rablótámadások mindennaposak, ráadásul a rendőri jelenlét hiánya miatt a közbiztonság sem éppen példaértékű.