Így látja saját magát a macskád, és így téged - Embertelenül vicces képeken mutatják meg
Ha van cicád, ismerős lesz a szituáció.
Ha macskád van, bizonyára te is osztozol a véleményben, miszerint általa napról napra egy egészen különleges élményben lehet részed. Kedvenced társaságában garantáltan egy percet sem unatkozhatsz.
Erre jött rá a Lulu VanHoagland néven alkotó illusztrátor is, amikor tollat ragadott, és mini-képregényein tűpontosan lejegyezte, milyen kalandokat élhet át Boober nevű macskája mellett. A rajzokból csak úgy árad a szeretet, miközben nagyon szórakoztatók.
Az élet egy macskával
Ha te magad is együtt élsz egy cicával, a rajzai nagyon ismerősek lesznek majd, és megbizonyosodhatsz róla, hogy nélkülük csakugyan sokkal szürkébb lenne az élet. Az alkotó többi képét megnézheted Facebook-oldalán is.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció













