Rendkívüli anyagi támogatásról döntött a kormány: ők az érintettek
Ekkor érkezik meg a támogatás.
A kormány arról döntött, hogy mintegy 7 milliárd forinttal megsegíti a tejtermelő gazdákat: a következő három hónapban minden liter tej után mintegy 15 forint felárat fognak fizetni támogatásként a gazdáknak - mondta az agrárminiszter a Facebook oldalára feltöltött videójában.
Tejtermelő gazdák támogatása
Nagy István kiemelte, a támogatást a termelőknek nem kell külön kérelmezniük, arra azon termelők automatikusan jogosultak, akik a tavalyi kérelmük után is részesültek a nemzeti tejtámogatásban.
Hozzátette, ezen támogatás kiegészíti a tavaly év vége óta kifizetett mintegy 38 milliárd forint célzott tejtámogatást. Közölte, a termelők a támogatást legkésőbb április első hetében meg is kapják.
Emlékeztetett: Európában túltermelési válság alakult ki. Ennek több oka is van: egyrészt több tehenet állítottak a termelésbe, másrészről pedig a kínai viszont vám az európai uniós tejtermékekre kiviteli nehézségeket okoz, amit még a háborús helyzet is sújt - sorolta közösségi oldalán megjelent videójában az agrárminiszter.
Azonnal töröld a telefonodról ezeket az alkalmazásokat – Magyar szakértők figyelmeztetnek
Érdemes időről-időre „digitális nagytakarítást” tartani, törölni a nem használt alkalmazásokat az NKFH szerint.
ElolvasomKép: Getty Images Hungary
OLVASD EL EZT IS!
- olaszország
- farkas
















