Így szállt ki Kapu Tibor az űrkapszulából: fotó készült róla
Mosolyogva, integetve hagyta el az űrkapszulát.
Elhagyta az Axiom-4 küldetés legénysége, köztük Kapu Tibor magyar kutatóűrhajós a SpaceX Dragon űrkapszulát, amely magyar idő szerint kedden 11 óra 31 perckor szállt le Kalifornia partjainál.
Kapu Tibor elhagyta az űrkapszulát
Kapu Tibor, a második magyar űrhajós utolsóként hagyhatta el a Grace névre keresztelt SpaceX Dragon űrkapszulát, így az Axiom–4 legénységének minden tagja épségben megérkezett a Földre. Az űrhajós mosolyogva, integetve, jó hangulatban szállt ki a kapszulából.
The final Axiom 4 crew member Tibor Kapu of Hungary has departed the Dragon capsule. pic.twitter.com/xvq4IB2oaB
— Spaceflight Now (@SpaceflightNow) July 15, 2025
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
Borítókép: Getty Images Hungary
OLVASD EL EZT IS!













