Ezüstérmet szerzett Csipes Tamara a női kajak egyes 500 méteres versenyszámán
Csipes Tamara nyerte az újabb magyar ezüstérmet.

Az augusztus 10-én, szombaton megrendezett női kajak egyes 500 méteres számában Gazsó Alida Dóra és Csipes Tamara indultak, a két legfőbb riválisaik az új-zélandi Lisa Carrington és dán versenyző, Emma Jorgensen voltak.
Csipes Tamara női kajak egyes 500 méteren ezüstérmes az olimpián
A 2024-es párizsi olimpián kemény küzdelem után Csipes Tamara mindhárom versenyszámában dobogón zárt, a női kajak egyes 500 méteres versenyszámán ezüstérmet kapott, Lisa Carrington lett az első, Emma Jørgensen a harmadik, Gazsó Alida Dóra pedig 6.-ként ért a célba.

Lehet-e boldog, aki intelligens? - A tudás hatása a lelki egészségre
Kepes András író, újságíró a Femina Klub júniusi előadásán arra keresi a választ, hogyan találhatunk boldogságot egy folyamatosan változó, kihívásokkal teli világban. Hogyan formálhatjuk úgy az életünket, hogy az ne csak sikeres, de valóban örömteli is legyen?
További részletek: feminaklub.hu/
Jegyek kizárólag online érhetőek el, korlátozott számban.
Időpont: 2025. június 5. 18 óra
Helyszín: MOM Kulturális Központ
Promóció
Ezzel az új-zélandi versenyző megvédte a címét, de Csipes Tamara második és Gazsó Alida Dóra 6. helyezése is gyönyörű eredmény. Csipes Tamara azt nyilatkozta, hogy "nem volt még ilyen verseny, amin ennyire fáradt lettem volna". Gratulálunk mindkét magyar versenyzőnek a szép teljesítményért!
Korábban írtunk arról, hogyan nyertek dupla érmet a magyarok a kajak-kenu-finélában - katt ide!
Kovács Katalin olimpiai bajnok kajakozónk lánya már 10 éves: Luca szakasztott az édesanyja
A nagylány részt vett édesanyjával a kajakos nyári táborban is.
Elolvasom(Képek forrása: MTI/MTVA.)
OLVASD EL EZT IS!

- olimpia
- aranyérem
Imane Khelif olimpiai bajnok lett: így nyilatkozott a győzelméről

- olimpia
- olimpia 2024