Ezüstérmet szerzett Csipes Tamara a női kajak egyes 500 méteres versenyszámán

Csipes Tamara nyerte az újabb magyar ezüstérmet.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Retikül
Top olvasott cikkek

Az augusztus 10-én, szombaton megrendezett női kajak egyes 500 méteres számában Gazsó Alida Dóra és Csipes Tamara indultak, a két legfőbb riválisaik az új-zélandi Lisa Carrington és dán versenyző, Emma Jorgensen voltak.

A 2024-es párizsi olimpián kemény küzdelem után Csipes Tamara mindhárom versenyszámában dobogón zárt, a női kajak egyes 500 méteres versenyszámán ezüstérmet kapott, Lisa Carrington lett az első, Emma Jørgensen a harmadik, Gazsó Alida Dóra pedig 6.-ként ért a célba.

A cikk az ajánló után folytatódik

Játssz a Gösserrel!

Vásárolj 2 db Gösser terméket, töltsd fel a kódot a Screvo App-ba és nyerj!

Promóció

Ezzel az új-zélandi versenyző megvédte a címét, de Csipes Tamara második és Gazsó Alida Dóra 6. helyezése is gyönyörű eredmény. Csipes Tamara azt nyilatkozta, hogy "nem volt még ilyen verseny, amin ennyire fáradt lettem volna". Gratulálunk mindkét magyar versenyzőnek a szép teljesítményért!

Korábban írtunk arról, hogyan nyertek dupla érmet a magyarok a kajak-kenu-finélában - katt ide!

Kovács Katalin olimpiai bajnok kajakozónk lánya már 10 éves: Luca szakasztott az édesanyja

A nagylány részt vett édesanyjával a kajakos nyári táborban is.