Leradírozza a ráncokat, eltünteti a pörsenéseket, és csak 300 forint
Az őrölt kávéből őrült jó testradírt készíthetsz.
A koffeinről mondanak jót is, rosszat is, de abban már konszenzus született, hogy napi egy-két kávé nem árt senkinek. A pörgető hatóanyagot előszeretettel használják fogyasztó termékekben.
Sajnos azonban a koffein nem tud olyan mélyre jutni, hogy hatékonyan felvegye a harcot a narancsbőrrel, hiába teszik az anticellulit krémekbe, nem fokozza a helyi zsírégetést. Őrölt formában viszont nagyon jótékony hatással van a bőrre.
Kávés testradír
A testradíralapnak általában cukrot vagy sót használnak, pedig a kávé sokkal praktikusabb, hiszen nem olvad el, hanem folyamatosan ugyanolyan intenzív a dörzsölő hatása, mint akkor, amikor felkeni az ember. A finomra őrölt kávé ráadásul nem sérti fel annyira a bőrt, mint például az éles só- vagy cukorkristályok.
A legegyszerűbb kevés kókuszolajjal elkeverni az őrleményt, majd a száraz bőrt alaposan átdörzsölni vele, akár többször is. Az egész testre használható, de az arcodat is nyugodtan radírozhatod vele. Köszönhetően az apró szemcséknek, a felületi, dehidratáltságból fakadó ráncok eltűnnek. A kávés keveréket érdemes kipróbálni az úgynevezett grízes felkaron, vagyis a keratozis pilaris tüneteinek enyhítéséhez is.

Femina akták - Méhnyakrák
A Femina Aktában mindent megtudhatsz a méhnyakrákról, ami évente több ezer nőt érint hazánkban. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, többek között megismerheted a méhnyakszűrés értékelési módjait, megtudhatod, hogyan kell értelmezni a leleten látott eredményt, mi a különbség a hagyományos nőgyógyászati citológiai vizsgálat és a HPV-szűrés között vagy elkerülhető-e a kemoterápia a méhnyakrák esetén?
Promóció
Miért nem jó a szappan?
A bőr kíméletes radírozása sokak szerint sokkal jobb, mint a szappan használata.
OLVASD EL EZT IS!

- bőrápolás
- szódabikarbóna
Így használd a szódabikarbónát izzadás ellen!

- bőrápolás
- lenmag