Zámbó Jimmy halála előtt két héttel felkereste Havas Henriket: kiderült, mit akart tőle
Zámbó Jimmy különleges okból kereste fel halála előtt Havas Henriket.
A Heti Hetes egyik régi adásának egy részlete járja most az internetet, amelyben Havas Henrik egy különös történetet idézett fel Zámbó Jimmyvel kapcsolatban.
Zámbó Jimmy és Havas Henrik telefonbeszélgetése
A Királyról rengeteg kevésbé ismert sztori került elő a halála után. Ezek egyike az a furcsa eset, amely halála előtt két héttel történt, amikor az éjszaka közepén váratlanul felhívta Havas Henriket.
- Zámbó Jimmy halála előtt két héttel felhívott engem telefonon. Éjjel fél kettőkor csöngött a telefon, el nem tudtam képzelni, ki az – idézte fel Havas Henrik. Elmondása szerint Zámbó Jimmy úgy mutatkozott be neki, hogy a király vagyok, ezért először azt hitte, valaki csak tréfálkozik vele. Lassan, félálomban jött rá, hogy valóban a Királlyal beszél.
- Azt mondta: „Egy nagy társaságban vagyunk, és arról beszélgettünk, kivel volna jó lemezt csinálni legközelebb. És rád gondoltam”. Azt mondta, olyan hihetetlen baritonom van - mesélte Havas Henrik. A hallottakat azonban a többiek képtelenek voltak komolyan venni, és inkább elviccelték azt.
A Heti Hetes szereplői közül nemcsak Havas Henriknek volt különleges élménye a Királlyal. Néhány hónapja Gálvölgyi János is felidézte saját emlékét, amely szerint Zámbó Jimmy egyszer azzal fenyegetőzött, hogy megöli, amiért kiparódizálta őt a színpadon.
Zámbó Jimmy meg akarta öletni Gálvölgyi Jánost: a színész ezzel haragította halálosan magára
A színművész nem hazudtolta meg önmagát és egy zseniális húzással nyugtatta meg a legendás énekest.
ElolvasomCover-fotó: RTL
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció















