Ullmann Mónika bátyja is gyerekszínészként kezdte - Ottó a Barátok köztben is szerepelt

Ullmann Ottó gyerekszínészként kezdte karrierjét.

Ullmann Mónika testvére
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Ullmann Mónika számos sorozatban feltűnt az elmúlt évtizedek során, hosszabb-rövidebb ideig láthattuk például a Szomszédok, a Barátok közt és a Jóban Rosszban epizódjaiban. A 43 éves színésznőt jól ismerik már a nézők, azt azonban már kevesebben tudják róla, hogy van egy bátyja, aki szintén színész lett.

Ráadásul Ullmann Ottóval is találkozhattunk a tévék képernyőjén: a Barátok köztben például egy Kollár Dénes nevű gengsztert alakított, a Szeress mostban szintén egy bűnözőt, Czakó Imrét formálta meg, de ő bújt Haán Csaba, a Jóban Rosszban meleg polgármesterének bőrébe is.

ullmann-otto-facebook
Fotó: Facebook/Ullmann Ottó

Karrierje a hetvenes évek első felében indult, 1975-től a Nemzeti Színház gyerekszínésze volt, később Schubert Évától tanulta a színészetet. A 46 éves Ullmann Ottó korábban dolgozott testőrként és modellként is, jelenleg parapszichológiával és holisztikus gyógyászattal foglalkozik.

Palvin Barbi nővére is igazi bombázó - Fotókon a ritkán látott Anita

Nézegess képeket!

Elolvasom

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük