Az Ez a divat híres manökenje volt - 49 évesen is lélegzetelállítóan gyönyörű

Friss fotón Szőnyi Ildikó, a '80-as évek egyik ismert hazai modellje.

Szőnyi Ildikó modell
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Szőnyi Ildikó első fotózására 17 éves korában került sor a Gabi-Mami magazinnak köszönhetően, nem sokkal később pedig Bacsó Béla fotóművész készítette róla az első címlapfotót, akihez aztán feleségül is ment.

A nyolcvanas évek ismert magyar manökenjének fotóit megcsodálhattuk az Ez a divat magazinban, emellett részt vett fürdőruhás és fehérneműs fotózásokon is, és a kifutón is gyakran láthatták őt az érdeklődők különféle divatbemutatókon.

Szőnyi Ildikó másfél évtizeden át dolgozott modellként, majd sminkes lett, 2014-ben pedig kolléganője, Marjai Judit kampányolt a visszatéréséért.

szonyi-ildiko-modell
Fotó: Facebook/Szőnyi Ildikó

Szőnyi Ildikó két fiúgyermek boldog és büszke édesanyja. Június 2-án ünnepelte 49. születésnapját, ez azonban egyáltalán nem látszik, hiszen ma is olyan csodásan fest, hogy akár tíz évet is simán letagadhatna az életkorából.

Ők voltak a Skála-lányok - Nézd meg, mi lett a nagyáruház legendás modelljeivel!

Nézegess képeket!

Elolvasom

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Ezt is szeretjük