Ördög Nóra vitte sikerre a műsort: most Szabó Zsófi lett az új háziasszonya
Az Újratervezés című műsor Ördög Nórával és Stohl Andrással indult, most Szabó Zsófi lesz a női műsorvezető.

Szabó Zsófi, a TV2 Klub nagykövete csatlakozik Stohl Andráshoz az Újratervezés negyedik évadában, hogy rászoruló családok lakásálmait váltsák valóra. Mellettük Szabó András Csutival és Lehoczky Léna lakberendezővel is találkozhatnak a nézők.
Szabó Zsófi az Újratervezés műsorvezetője
Az elképesztő lelkes, mindenre elszánt csapat idén újabb családok életét varázsolja álomszerűvé, akik amellett, hogy lakáshelyzetük gyökeresen megváltozik, felejthetetlen élményprogramokon is részt vehetnek. A mostani szériában is sok híresség állt a jó ügy mellé, akik szintén láthatóak lesznek a műsorban, ahol most is számos izgalmas, érzelmes pillanatra és nem várt fordulatra számíthatnak a nézők. Fischer Gábor, a TV2 Csoport programigazgatója ma délelőtt bejelentette, hogy augusztus 12-én a TV2 Klubon folytatódik az Újratervezés.

- Amikor felkértek a műsorra, gondoltam, hogy nagy hatással lesz rám mások életét segíteni, jobbá tenni, megváltoztatni. De amikor ez megtörtént a valóságban, álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen fájdalmasan megható lesz mindennek részese lenni. Ez a produkció számomra nem egy lehetőség, nem egy munka volt, hanem ajándék. Megismerni a családok történetét, majd látni az arcukon az örömöt, részt venni abban, hogy megváltozik az életük… Nem tudom szavakkal leírni, mit jelentett nekem ez a pár hónap. Egy biztos, nem ugyanaz a Szabó Zsófi vagyok, mint aki a műsor előtt voltam - mondta el Szabó Zsófi, aki azt is hozzátette, nagyon boldog, hogy a Mokka mellett az Újratervezésben is kipróbálhatta magát.

A 2019 novemberében indult első évadot Ördög Nóra és Stohl András vezette. Előbbi 2021-ben a műsorért ki is érdemelte a legjobb női műsorvezetőnek járó díjat a televíziós Újságírók Díja-gálán. 2020-ban még a megszokott műsorvezető-párossal folytatódott az Újratervezés, az év novemberében debütáló harmadik évadot Stohl Andrással Kárpáti Rebeka vezette.
Ördög Nóra dögös, fürdőruhás fotója: férje olvadozik 16 év után is
A műsorvezetőnél csak férje üzenete a szebb.
ElolvasomCover-fotó: TV2