Rúzsa Magdi így turbékol ritkán látott férjével: Vilmos sármos pasi
Rúzsa Magdi és férje, Vilmos egy szerelmes közös képen szerepeltek.
Rúzsa Magdi férjét csak ritkán lehet látni, ám, amikor az énekesnő kivételt tesz, és friss képet rak ki róla vagy kettőjükről Instagram-oldalára, az mindig nagy sikernek örvend a rajongók körében.
Rúzsa Magdi és férje közös fotón
Rúzsa Magdi egy nagyon jó hangulatú, bulis képsorozatot rakott ki Instagram-oldalára, a képek között pedig ritkán látott férjével is szerepel. A közös fotó nagyon jól sikerült a házaspárról, csak úgy süt róluk a szerelem.
A harmadik képen lehet látni, ahogy turbékolnak férjével, és persze az is szembe tűnő, hogy Vilmos mennyire sármos pasi. Mindezt természetesen a kommentelők sem hagyták szó nélkül.
„Nagyon jó kép a Vilmosról!” – írta valaki, a legtöbben pedig temérdek szívecskét hagytak a kommentszekcióban.
Az énekesnő és férje már több, mint 14 éve, hogy találkoztak egymással, 2017-ben pedig ki is mondták egymásnak a boldogító igent. Kapcsolatuk 2022-ben még inkább kiteljesedett, amikor megszülettek hármas ikreik, akik minden egyes alkalommal ellopják a rajongók szívét, amikor Rúzsa Magdi megmutatja őket.
A Fókusz műsorvezetője először állt kamerák elé a férjével: az indiai Anil nagyon jóképű
Gál Petra férje, Anil először adott interjút kameráknak.
ElolvasomCover-fotó: TV2
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
OLVASD EL EZT IS!















