Rég láttuk Pintér Tibort és 20 évvel fiatalabb párját: 7 év után ezért nem veszi feleségül

Pintér Tibor és Ilyés Jenifer kapcsolata barátságból lett szerelem, házasságról azonban még szó sincs.

Pintér Tibor és Ilyés Jenifer és a házasság
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Pintér Tibor és Ilyés Jenifer már több mint hét éve együtt vannak. Kapcsolatuk barátságból alakult át szerelemmé, és azóta is harmóniában élnek együtt. A munkában és otthon is tökéletes köztük az összhang.

Pintér Tibor és párja ezért nem házasodnak össze

Tombol a szerelem a sztárpár között, mégsem került még szóba sem a házasság, sem a közös gyermek. Ennek okáról a Mokkában meséltek.

- A házasság és a gyerekvállalás gondolata minket most nem foglalkoztat, mert tényleg megéljük a mindennapokat, azt, hogy szinte mindennap szórakoztathatjuk a közönséget. Most ennek élünk, és ennek van itt az ideje - mondta a műsorban Ilyés Jenifer.

Mindezzel természetesen Pintér Tibor is egyetért, aki a munkában főnökként viselkedik szerelmével, otthon viszont mindenben közösen döntenek, teljesen egy húron pendülnek a fontos kérdésekben.

- Jeni egy nagyon szuper csaj mindenben. Elvisel, ami nagy dolog, megtanult lovagolni, pedig nagyon félt a lótól, és tényleg abszolút egy hullámhosszon vagyunk mindenben, én csak köszönni tudom, hogy itt van mellettem… Nekünk ez a házasságunk, hogy éjjel-nappal együtt lovagolunk kézen fogva, ez minket házastársakká tesz - tette hozzá.

Stana Alexandra újra volt férjével: videón, ahogy együtt ünnepelték a táncosnő születésnapját

Stana Alexandra tegnap ünnepelte 32. születésnapját. Az őt köszöntők között ott mosolygott volt férje, Köcse György is.

Elolvasom

Cover-fotó: Profimedia

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Ezt is szeretjük