Az RTL reagált Noszály Sándor botrányára: ez várja, ha hazaért Amerikából

Noszály Sándornak november 3-án, a Sztárbox döntőjében kell majd ismét ringbe szállnia, a csatorna reagált a botrányra.

Az RTL reakciója Noszály Sándor botrányára
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Az RTL figyelmét sem kerülte el Noszály Sándor botránya, reagáltak és elmondták, mi vár rá, amikor hazatér.

Az RTL reakciója Noszály Sándor botrányára

Ahogy azt korábban megírtuk, Noszály Sándorért már barátai, sporttársai és követői is aggódnak, miután a napokban furcsa ámokfutásba kezdett az Instagramon. Az egykori olimpikon kétségbeejtő videókat töltött fel a profiljára, amiken összefüggéstelenül beszél, éjszaka, mezítláb szeli Los Angeles utcáit, zavartan viselkedik, ezt pedig csak tetézte, hogy nemrég le is tartóztatták. 

Noszály Sándor jelenleg szerződésben áll az RTL-lel, hiszen idén ő is a Sztárbox versenyzői között van, legközelebb november 3-án kell majd ringbe szállnia, méghozzá a szuperdöntőben. A csatorna most reagált a teniszező botrányára a Blikkhez eljuttatott közleményükben.

„Figyelemmel kísérjük Noszály Sándor videóit. Mivel az Egyesült Államokban tartózkodik, a kapcsolattartás is ennek megfelelően, vagy éppen nem egyszer nehézkesen lehetséges csak, de információink szerint a héten hazatér. Ekkor lesz lehetőség arra, hogy a produkció képviselői személyesen felvegyék vele a kapcsolatot és ennek tükrében tudjuk majd tájékoztatni a nézőket és a sajtó képviselőit” - írta a csatorna.

Noszály Sándorról a Sztárbox után durva hírek terjedtek: már a barátai is aggódnak érte

Noszály Sándor furcsa ámokfutásba kezdett közösségi oldalain, rengetegen aggódnak mentális és fizikai egészségéért.

Elolvasom

Cover-fotó: RTL

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Ezt is szeretjük