Majka és Dundika nagyobbik fia 14 éves lett: Marián elképesztően hasonlít az apjára

Majka és Dundika fiából észveszejtően helyes tinédzser lett.

Majka és Dundika fia
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Dundika egy közös fotóval és megható sorokkal köszöntötte fiát, Mariánt születésnapja alkalmából.

Majka és Dundika fia

Majoros Hajnalka, vagyis Dundika és Majka két csodálatos fiút nevelnek: Mariánt és Olivért. Az idősebbik, Marián most ünnepli 14. születésnapját, amelynek alkalmából édesanyja egy hosszabb Instagram-bejegyzésben méltatta őt.

- Marián – aki szeret a középpontban lenni, de közben olyan arccal csinálja, mintha egy megfontolt üzletember lenne a Wall Street-ről. Aki napi ezerszer belenéz a tükörbe, és legalább ugyanennyiszer babrálja a haját. Aki párszor az őrületbe kerget, de közben elég egy mosolya, és már nem tudok haragudni – fogalmazott posztjában a büszke édesanya. Hozzátette: Marián már most jobban tudja, mit akar az élettől, mint ő valaha.

A sorok alapján könnyű megkedvelni ezt a fiatal fiút, és nem csupán a dicséretek miatt. Marián már most jóképű, stílusos, és mondhatni, kiköpött apja.

Ez igaz a kisebb testvérére, Olivérre is, akiről nyáron osztott meg egy aranyos videót Dundika, amikor a fiú apja koncertjén bulizott és együtt rappelte a szöveget Majkával.

A rajongók imádják a családot, amelynek minden megnyilvánulásából sugárzik az összetartás, a szeretet és a harmónia.

Majka 9 éves fiát hajfonatokkal alig ismertük fel: iszonyú menő Olivér frizurája

Majka fia, Olivér ellopta a show-t legutóbbi koncertjén.

Elolvasom

Cover-fotó: Profimédia

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Ezt is szeretjük