Visszatért a képernyőre - A magyar tévés tavaly a rákja miatt tűnt el
A fiatal Lázár Bence egy évvel ezelőtt a leukémiás megbetegedése miatt köszönt el a nézőktől.
Egy év kihagyás után visszatért a Sport TV képernyőjére Lázár Bence - adta hírül hivatalos oldalán a csatorna.

"Az Újpest korábbi futballistája pályafutása kényszerű befejezése után, másfél évvel ezelőtt kezdett el szakértőként dolgozni a Sport TV-ben, elsősorban a spanyol labdarúgással kapcsolatos műsorokban. A szerkesztőség gyorsan megkedvelte vidám természete és elképesztő szakértelme miatt, ám hamarosan nagyon rossz hírt kaptunk: egy szörnyű betegség miatt Bence tartós orvosi kezelésre szorult.
Tartottuk vele a kapcsolatot, és mindig bíztunk a visszatérésében, ami végre eljött: a vasárnap esti Villarreal - Celta Vigo találkozón Bence újra megjelent a képernyőn, ráadásul az egyik legjobb barátja, Petur Andris által vezetett műsorban" - olvasható a honlapon.
A 25 éves futballszakértőnél tavaly szeptemberben leukémiát diagnosztizáltak, a kemoterápiás kezelések miatt kénytelen volt felhagyni egy időre a tévézéssel. Kollégái bíztak a visszatérésében, amelyre a hétvégén végül sor került. A jövőben fokozatosan tér vissza televíziós munkájához.
8 évig küzdött a rákkal a magyar énekesnő! Mindenki előtt titkolta
Ők azok a magyar női sztárok, akik legyőzték a gyilkos kórt. Nézd meg őket!
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció















