Kóbor János 15 éves lánya sugárzóan szép: Léna elballagott az általános iskolából
Kóbor János lánya, Léna elballagott az általános iskolából, jövőre egy gimnáziumban folytatja tovább tanulmányait.

Kóbor János szeme fénye volt a lánya, Léna is imádta az édesapját, aki december 6-án hunyt el.
A 15 éves tini most ballagott el az általános iskolából, a nagy naphoz pedig szomorúság is társult, hiszen az Omega énekese már nem lehetett jelen.
Kóbor János lányának ballagása
„Még előttem van az egész élet, de tudom, hogy mindig “itt leszel és fogod a kezemet”, és sosem engeded el! Szívem sosem fog elfelejteni! Mindig itt leszel lélekben! A ballagásomon, az első napomon a gimiben, a diplomaosztómon, az esküvőmön, a gyermekeim születésnapjain, a legboldogabb, és a legszomorúbb napjaimon is – írta a közösségi oldalán Kóbor Léna.
A sugárzóan szép lány posztjához sok kommentelő gratulált, és azt is írták, hogy biztosak benne, az édesapja nagyon büszke lenne rá, illetve fentről óvja.
Zámbó Árpy lánya, Edina
Zámbó Árpy lánya, Edina kerüli a rivaldafényt, csak ritkán láthatjuk édesapja oldalán. A barna szépség ma már feleségként éli az életét, édesapja szemében azonban mindig kislány marad.
Zámbó Árpy ritkán látott lányával: a 32 éves Edina barna szépség
Zámbó Árpy lánya már feleség. Edinát nagyon féltette a szerelmi csalódástól.
ElolvasomCover-fotó: FEM3 Café