16 éves lett Kiszel Tünde lánya - Donatella bikiniben pózolt a tengerparton
Kiszel Tünde lánya nemrég ünnepelte a születésnapját.
- Auschwitzban halt meg a 14 éves lány: utolsó fotói még megrázóbbak színesben
- "Lehet, hogy szűk lesz egy kicsit, de a férje majd bejáratja" - Magyar nők megrázó vallomásai a férjöltésről
- Kiderült, Dobó Kata miért szakított Andy Vajnával: 8 év után zárta le élete egy szakaszát
- Varga Feri után felesége is lefogyott - Balássy Betty ennyire karcsú lett
- Az 50 évvel ezelőtti Budapestről kerültek elő fotók: nagyon más volt akkor az élet a fővárosban
Kiszel Tünde és Donatella múlt héten tértek haza nagy nyári nyaralásukról. A naptárdíva a lányával és nővérével Korfun vakációzott. Megnézték a mesés sziget nevezetességeit, így a Sissi-kastélyt vagy a kék barlangot is, de strandolásra is hagytak időt.
- 15 évvel ezelőtt voltunk Korfun, akkor Donatella egyéves volt. Most ott ünnepeltük a 16. születésnapját - árulta el Kiszel Tünde a mai FEM3 Caféban.
Korfu szépségei mellett arra is jutott idejük, hogy búvárkodjanak, a habokban ússzanak vagy egyszerűen csak a parton lazítsanak - Donatella a városnézés helyett inkább ezeket a programokat preferálta.
A tinédzser lány bizonyára nagy feltűnést keltett bikiniben. A képeket elnézve nem csodálkozunk, hogy a modellkedéssel is foglalkozó fiatal lány hamarosan a vizes vb megnyitóján, majd Zoób Kati divatbemutatóján is szerepel.
OLVASD EL EZT IS!

