A kamerák előtt lett rosszul a magyar műsorvezető - Elárulta az okát
Iszak Eszti elmesélte, miért lett rosszul egy fotózáson.
Iszak Esztiről sokan tudják, hogy a műsorvezetés mellett modellként is igencsak keresett.

Viszont nemrég elárulta, hogy korábban bizony a lányok álmának számító modellkedés árnyoldalait is megtapasztalta.
Már nem készül annyit
Az Aktív Extrának elmondta, hogy manapság már nem készül annyit a fotózásokra, mint korábban.
- Régen azért odafigyeltem, előző nap nem ettem annyit, főleg, ha fürdőruha-fotózásom volt - árulta el.
Eszti nagyon élvezi tévés munkáját, de bevallotta, hogy azért hiányzik neki a modellek világa.
- Mondtam is a stábnak, hogy annyira jó visszacsöppenni ebbe a világba. Néha hiányzik, ahogyan itt mindenki rohangál: a fotós, a stylist, a sminkes és a fodrász is. Odajönnek, megigazítják a hajam, a sminkem - mondta.
Eszti arról is beszélt, hogy a nagy meleg nem szokta zavarni a fotózásokon, a hideget viszont nem nagyon szereti.
- Ha bundában fotóznak júniusban, az kevésbé zavar, mintha fürdőruhában decemberben - árulta el.
Nem tudott lélegezni
Ami még a hideg mellett nehézséget okozhat a modelleknek, az szerinte nem más, mint a kényelmetlen ruhák.
- Rajtam is volt már olyan fűző, amiben egyáltalán nem tudtam lélegezni. Rosszul lettem, és majdnem elájultam, de volt olyan cipő is, ami nagyon-nagyon kényelmetlen volt - tette hozzá.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
Eszter jelenleg szingli, a munkájára koncentrál, és néhány hónapja jött el az a pont az életében, hogy így is remekül érzi magát.
- Szükségem is van most arra, hogy a barátaimmal legyek, és a karrieremet építsem. Aztán ha jön a szerelem, azt nyilvánvalóan észreveszem - mondta.















