Nem mondja meg, miért! Fél év után szakított barátnőjével hazánk népszerű sztárja
Herczeg Zoltán a tényt megerősítette, ám az okokról nem nyilatkozott.
Herczeg Zoltánról nem mondható el, hogy a hazai bulvár túl gyakori szereplője lenne, az pedig főleg nem állítható róla, hogy előszeretettel teregetné ki magánélete fejleményeit, ám barátnőjével való szakítását még ő sem tudta eltitkolni.


A Blikk információi szerint a 38 éves divattervező fél év járás után szakított kedvesével, amit ő maga is elismert a napilapnak, ám az okokról már nem volt hajlandó nyilatkozni, mondván, hogy a többi magánügy.
Az igazi volt a barátok szerint
A barátokat is alaposan meglepte a pár szakításának híre, hiszen ők úgy érezték, hogy exkedvese személyében a divattervező végre megtalálta az igazit, akivel ráadásul nagyon jól kiegészítették egymást.
A fentiek tükrében talán az sem véletlen, hogy minél több időt igyekeztek együtt tölteni, ráadásul legutóbbi barátnője volt az első, akit Herczeg a lehető legtágabb nyilvánosság előtt felvállalt - erre pedig az esetében még nemigen volt példa.
A szakítás pontos okait tehát egyelőre homály fedi, de Herczeget ismerve könnyedén elképzelhető, hogy erről sosem nyilatkozik majd, ugyanis az elmúlt években sem barátnői miatt került a címlapokra.
Csúnyán ellátták a baját
2007 decemberében például egy meglehetősen provokatív reklámvideóval népszerűsítette Kiss Endivel közös kollekcióját, azon belül is a The Jeansnek elnevezett trapézszárú nadrágját.
A rockzenészek közreműködésével megtartott őszi divatbemutató után az interneten megjelent félperces videón három lány egyszerűen össze-vissza rugdossa a divattervezőt, ezek után jön a szlogen: Tudni kell viselni.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
Herczeg Zoltán 2008 nyarán a folyók szennyezése ellen folytatott kampány elkötelezett híveként tervezett vegyvédelmi fürdőruhákat, a botrányosnak titulált képeket később elhelyezték az Európai Parlament brüsszeli épületén is.
Fotók: http://www.facebook.com/profile.php?id=723961564















