Tavaly agyvérzést kapott - A volt tévés újra megtanult beszélni és biciklizni
Halász Gábor tavaly augusztusban majdnem meghalt.
Halász Gábor élete az elmúlt egy évben hatalmas fordulatot vett. A Barátok közt egykori Hoffer Misije, aki az RTL Klub sorozatából való távozása után a TV2 Lazac című beszélgetős műsorát vezette filmbéli húgával, Konta Barbarával, majd 2006-ban Kiskutas település polgármestere lett, 2016 augusztusában egy balatoni borfesztiválon agytörzsi stroke-ot kapott és lebénult. Újra meg kellett tanulnia beszélni és járni, az idei év tavaszának nagy projektje pedig az volt, hogy a biciklizés nagy szerelmeseként 45 évesen megtanuljon ismét két keréken közlekedni. Sikerült, de nem dől hátra, újabb céljai vannak.
- Meg akartam mutatni a szeretteimnek, a környezetemnek és annak az évi 45 ezer embernek, aki így jár az országban, mint én, hogy vasakarattal és kötélidegekkel a lehetetlenből is fel lehet állni - mesélte a TV2 Ripost című műsorában.
- Szeretném átúszni és körbebiciklizni a Balatont, szeretnék olyan biztonsággal úszni a tengerben, ahogy régen - árulta el jövőbeni terveiről.
A gutaütés után már semmi sem olyan, mint előtte volt, a változékony idő például megviseli a szervezetét.
- Nagyon érzékeny lettem az időjárás-változásra, ilyenkor egyensúlyzavaraim vannak, fura, ijesztő zsibbadást érzek - osztotta meg a nézőkkel.
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció















