A magyar műsorvezetőt vetkőzés közben kapta le a lesifotós

Hajdú Péter javában készül a megújult Frizbire, ami már az ATV csatornán jelentkezik.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

"Ezek a paparazzik engem is elkaptak" - írta a fotója mellé Hajdú Péter, akit annyira azért nem zavart, hogy kigombolt inggel és nadrággal lesifotó készült róla, a felvételt megosztotta a Facebook-oldalán.

A műsorvezető az új Frizbi promó fotóihoz állt modellt. Az új részekkel az ATV csatornán jelentkezik októbertől vasárnap esténként.

Fotó: Facebook/Hajdú Péter

Sarka Kata levágatta a haját - Hajdú Péter őrjöngött, amikor meglátta

Nézd meg, Sarka Kata milyen frizurával nem tetszett a férjének!

Sarka Kata levágatta a haját - Hajdú Péter őrjöngött, amikor meglátta

Nézegess képeket!

Elolvasom

Femina akták - Méhnyakrák

A Femina Aktában mindent megtudhatsz a méhnyakrákról, ami évente több ezer nőt érint hazánkban. Összegyűjtöttük a legfontosabb információkat, többek között megismerheted a méhnyakszűrés értékelési módjait, megtudhatod, hogyan kell értelmezni a leleten látott eredményt, mi a különbség a hagyományos nőgyógyászati citológiai vizsgálat és a HPV-szűrés között vagy elkerülhető-e a kemoterápia a méhnyakrák esetén?

Promóció

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük