„46 évesen jobb lenne már, ha családot alapított volna” Gáspár Evelin brutálisan beszólt Szorcsik Vikinek, be is perelné
Gáspár Evelin nem hagyta szó nélkül Szorcsik Viki legutóbbi nyilatkozatát.
Gáspár Evelinnél betelt a pohár a rengeteg negatív komment miatt, az utolsó cseppet pedig Szorcsik Viki egyik nyilatkozata jelentette.
Gáspár Evelin beszólt Szorcsik Vikinek
Gáspár Evelin, mint egy kos, tör előre a Sztárboxban. Első mérkőzésén Szorcsik Vikivel csapott össze, akit vehemens ütéseivel sikeresen legyőzött. A múlt héten pedig Bernáth Odett-tel szállt ringbe, aki felett szintén diadalmaskodott. Úgy tűnik azonban, hiába bizonyítja rendre rátermettségét, még mindig akadnak, akik ellene szurkolnak, és bántó kommentekkel illetik a közösségi oldalain.

Bár a több mint tizenöt éves médiaszereplése során már megszokta az internetről áradó gyűlöletet, most mégis betelt nála a pohár, és a Reggeliben fakadt ki.
- Megmondom őszintén, már elegem van, besokalltam. Úton útfélen alábecsülnek, és már annyira elegem van ebből. Miért lennék én kevesebb, mint a többi női versenyző. Mivel? Azért, mert egy olyan háttérből indulok, hogy még elhízott voltam még 20 évvel ezelőtt a Győzike-showban, de most már 2025 van, 31 éves lettem. Felnőttem – magyarázta, majd kitért arra is, hogy első ellenfele, Szorcsik Viki legutóbb Bernáth Odettnek szurkolt, amivel önmagában nem is lett volna gond, ám tett egy olyan nyilatkozatot, ami kicsapta a biztosítékot.
- Azt szeretném, hogy ahhoz a lányhoz kerüljön az öv, aki méltó arra, hogy viselje azt a címet, hogy ő a legjobb bokszoló. És szerintem az Odett ezért mindent megtett, úgyhogy nagyon-nagyon drukkolok neki, hogy megnyerje az egész versenyt, mert megérdemli. Mert sportszerű, szépen csinálja és úgy működik a ringben, mint egy sportoló. És nagyon-nagyon fontos az, hogyha felmész ide, akkor ne dühből, ne agresszióból, ne személyes indíttatásból menj neki a másiknak, hanem azért, hogy megmutasd, hogy hogy tudsz bokszolni – magyarázta Szorcsik Viki a Sztárbox legutóbbi adásában.
Gáspár Evelin ezt úgy értelmezte, hogy a szavak neki szólnak, amit már nem tudott kommentár nélkül hagyni, ezért élő adásban reagált.
- Nagyjából rám célzott, hogy: sportszerűtlen vagyok és a bokszban nincs helye az agressziónak. Akkor minek van helye egy bokszban?
Ő annyira nem bírja elviselni a vereséget, hogy elképesztő. 46 évesen jobb lenne már, ha lenyugodna, családot alapított volna, mint hogy velem foglalkozik
– fogalmazott dühösen, mire a műsorvezetők, Peller Mariann és Szondi Vanda igyekeztek elvenni a dolog élét, és azzal nyugtatni, nem biztos, hogy rá célzott Szorcsik Viki.
Gáspár Evelin azonban nyughatatlan maradt, és a kamerába nézve üzent korábbi ellenfelének:
- Majd beperel akkor engem is, mert neki ez a flash-e, hogy beperli az embereket. Úgyhogy várom majd az ügyvédi felszólítást, Viktória! Nem volt elég, hogy megvertelek ott a ringben, akkor szóljál!
Gáspár Evelin ilyenre plasztikáztatta az arcát: kapott érte hideget-meleget
Gáspár Evelin vélhetően nem volt elégedett arca adottságaival, ezért a plasztika mellett döntött.
ElolvasomCover-fotó: RTL/Sajtóklub
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
OLVASD EL EZT IS!
- kiesés
- kiss lászló















