Tévésztár volt a 90-es években: 66 évesen egyedül él, alig van bevétele

Galla Miklós most először beszélt arról, miért nem alapított sosem családot.

Galla Miklós egyedül él
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Galla Miklós élete úgy alakult, hogy mindig is magányos farkas volt, ám ezt ő egyáltalán nem bánja.

Galla Miklós egyedül él

Galla Miklósról az elmúlt időszakban több aggodalomra okot adó hír jelent meg. Pár héttel ezelőtt kiderült, hogy a népszerű humoristát hónapok óta komoly betegség gyötri, csuklik. Ettől nem tud enni, nem képes fellépésekre járni, és folyamatosan romlik a közérzete. A helyzet odáig fajult, hogy nemrég a közösségi oldalán kért pénzt rajongóitól.

Sejteni lehetett, hogy Galla Miklós ezeket a nehéz heteket egyedül vészeli át. Most a Story magazinnak elárulta, ez nem újdonság, hiszen sosem vágyott igazán társas életre.

- Én 20 éves korom óta egyedül élek. Előtte többször voltam szerelmes, egyszer nagyon, de akkor nem találtam viszonzásra. Attól kezdve többé nem jutott eszembe, hogy társat találjak magam mellé, később pedig már megszoktam az egyedüllétet. Szeretek így élni - nyilatkozta a magazinnak Galla Miklós, aki korábban sem tervezett családalapítást, sőt, az sem viselte meg, amikor az ő szülei elváltak.

- Kérdezték tőlem, hogy talán a szüleim rossz házassága játszott közre abban, hogy egyedül maradtam, vagyis a köztük zajló, szűnni nem akaró viták, de nem, én ennél önzőbb vagyok. Amikor gyerekkoromban elváltak, nemhogy nem viselt meg a válásuk, az inkább megváltás volt számomra – fogalmazott.

A humorista bár nem éli fénykorát, nem csoda, hogy soha nem érez űrt a szívében, hiszen a rajongói elképesztően sok szeretettel árasztják el. Most pedig, amikor segítséghez fordult hozzájuk, rengetegen biztosították támogatásukról.

A 90-es évek magyar tévésztárja volt: 70 évesen egy lakóautóban él a pusztán

Laár András 2024-ben költözött el a feleségétől, azóta 15 különböző helyen élt.

Elolvasom

Cover-fotó: Galla Miklós/Facebook

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Ezt is szeretjük