Kislányt vártak, de végül fiuk született! A magyar színész meglepő történetet mesélt
Forgács Gábor szülei kislányt szerettek volna, de fiuk született.
A 67 éves magyar színművész, Forgács Gábor a FEM3 Café című műsorban vendégeskedett, ahol gyerekkori emlékeket és fényképeket osztott meg a nézőkkel.


A színész nagyon bájos, göndör hajú kisfiú volt, aki nagy érdeklődést mutatott a reál tantárgyak iránt.
Lánynak öltöztették
Forgács Gábor elmondta, szülei annak idején kislányt szerettek volna, különösen az édesapja, de végül kisfiuk született.
Néhány évvel később, négy-öt éves korában, karácsonykor megkérdezték a színészt, hogy mit szeretne karácsonyra, és legnagyobb meglepetésükre egy alvós babát kért.
- Apuka kicsit megijedt, hogy ha már fiú, akkor azért ne az legyen, hogy mégsem az. Aztán megbeszélték anyámmal, hogy megkapom, mert azt kértem. Meg is kaptam a babát. Két nappal később apukám megnyugodhatott, mert megtalálta a babát szétszerelt fejjel, engem ugyanis csak addig érdekelt, míg rájöttem, hogyan pislog - mesélte a színész.
Ezután azt is elmondta, anyukája egyszer mókás kedvében volt, ezért beöltöztette őt kislánynak, és így várták haza az apukáját. Fent látható az erről készült fénykép.
- Apu jót röhögött ,és mindjárt csinált egy fotót rólam. Az arcomon látszik, hogy nem voltam boldog. Elmondhatom, hogy voltam egy időben kislány is - fűzte a képhez nevetve Forgács Gábor.
A színész az utóbbi években szinkronizálással keresi a kenyerét, az ő hangját lehet hallani a Comdey Centralon futó Furcsa amcsik, Bob burgerfalodája és Futurama című sorozatban is.
Újrakezdeni és megérkezni - Amikor a változás nem lezárás, hanem egy új kezdet.
Van, amikor mi döntünk a változás mellett, máskor az élet kényszerít rá. Az újrakezdés sosem könnyű, mégis ezek a fordulópontok visznek közelebb ahhoz, akik valójában vagyunk. A Femina Klub évadnyitó estjén D. Tóth Kriszta és Pataki Ági személyes történeteiken keresztül mesélnek november 16-án a MOMkultban az újrakezdésekről, az önismeretről, a döntésekről és azokról a fordulópontokról, amelyek végül közelebb vitték őket önmagukhoz.
Promóció
Fotók: FEM3/FEM3Café
















