Csalódottak a rajongók: Fenyő Miklós nem jelent meg a meghirdetett programon
A Pozsonyi Pikniken beszélgetett volna.
Idén is megrendezték Újlipótváros népszerű közösségi eseményét, a Pozsonyi Pikniket. A terv szerint egy beszélgetésen Fenyő Miklós is részt vett volna, azonban nem jelent meg a programon - írja a Story.
Fenyő Miklós nem jelent meg a Pozsonyi Pikniken
Szeptember első szombatján tartják évek óta a Pozsonyi Piknik nevű rendezvényt a XIII. kerületben. A pesti városrész egyik leghíresebb egykori lakója, Fenyő Miklós, aki számtalan dalában örökítette meg a régi újlipótvárosi fiatalok életét, Szinetár Miklóssal és Rónai Egonnal beszélgetett volna, azonban nem jelent meg. Rónai Egon a közönségnek azt mondta, Fenyő tájékoztatta őt a távolmaradásáról, de arra nem hatalmazta fel, hogy az okokat a nyilvánossággal közölje.
Az énekest végül Nemcsák Károly helyettesítette.
Kép: Profimedia
Fenyő Miklós megmutatta lányunokáját: Laurát büszke nagypapaként öleli
Fenyő Miklós kétszeres nagypapa, a lányunokája most másfél éves.
Elolvasom
A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?
A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat.
Promóció
OLVASD EL EZT IS!


















