Dia
A kétgyerekes tévés a Reggeli műsorában vendégeskedett, ahol a szoptatás és az anyatej fontosságáról beszélt.
Antónia - becenevén Netti - 1997-ben ment feleségül Tóth Lászlóhoz, bűbájos és eleven ikreik, Szonja és Matyi júliusban lettek kétévesek.
A dögös tévés a műsorban elárulta, hogy addig táplálta anyatejjel gyerkőceit, ameddig csak megtehette, hiszen természetes és egészséges táplálék.
A csinos híradósról köztudott, hogy cukorbetegséggel él, emiatt fokozottan ügyel a táplálkozására, sőt, ikreit sem tömi folyton édességekkel.
A 2003-as Megasztárban egy ország imádta, betegségei miatt abbahagyta a zenélést: 57 évesen tért vissza
Michelle Wildként a leghíresebb magyar felnőttfilmes volt: így néz ki ma 46 évesen Vad Kati
A Bazi nagy görög lagzi szépséges Toula-ja ma: Nia Vardalos 63 évesen dögösebb, mint valaha
A mi kis falunk sztárja padlóra került a szakítás után: Nagy Sanyi alig tudott színpadra állni
Képeken Kóbor János törökbálinti luxusvillája: családja eladta az Omega énekesének egykori otthonát
Ő Jon Bon Jovi szépséges felesége: Dorotheat 40 éve szereti