Ritka közös fotó: Erdélyi Mónika és 7 éves kislánya! Hasonlít rá Olívia?

Nézd meg!

Erdélyi Mónika kisebbik lánya, Olívia már hétéves.

Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Retikül
Top olvasott cikkek

Erdélyi Mónika kislánya ősszel már nyolcéves lesz. A kis Olívia Johannát ritkán láthatta mostanában a nagyközönség, a legtöbben valószínűleg még pici lányként emlékeznek rá. A műsorvezető csemetéje rajong az állatokért, így a műsorvezető olyan nyári tábort keres, ahol a kislány testközelből ismerheti meg az élőlényeket  - árulta el az Aktívnak.

Nézd meg azokat a magyar sztárcsemetéket, akik pici lányként élnek az emlékezetünkben, pedig mára igencsak nagyot nőttek!

Erdélyi Mónika nagyobbik lánya, Viki már a maga útját járja, a kisebbik, Olívia az ősszel lesz nyolcéves. A huncut kislányból iskolás gyerek lett.

Fotó: Facebook/Aktív

Kováts Adél lánya 1999-ben született, hét hónapra, a színésznő hónapokig aggódott újszülött babája életéért. Laura ma már komoly, 15 és fél éves kamaszlány.

Fotó: Németh Dániel, MOM Park

Kiszel Tünde lánya a múlt hónapban lett 14 éves, és elballagott az általános iskolából. Donatella már nem az a kislány, akit édesanyja egykor a naptárja lapjain mutogatott.

Fotó: Facebook/Tunde Kiszel, Kaszás Bence

Liptai Claudia és Gesztesi Károly lánya július közepén már kilencéves lesz. Panka sokat nőtt az utóbbi időben, többek között a ritmikus sportgimnasztikának köszönhetően karcsú is.

Fotó: TMC/Liptai Claudia

Rubint Réka és Schobert Norbi lányát egykor pufinak nevezték. Lara ma már karcsú és izmos 11 és fél éves lány, aki lovagol, fut, teniszezik, sőt, édesanyja DVD-jén ő mutatja be a fiataloknak szóló gyakorlatokat.

Fotó: Facebook/Rubint Réka oldala

Ez a 29 éves lány Bíró Ica egyetlen gyermeke

Nem Bíró Ica az egyetlen sztáranyuka, akinek az elmúlt években komoly, felnőtt nővé cseperedett a lánya. Nézd meg, kik ők!

Fotók: ez a 29 éves lány Bíró Ica egyetlen gyermeke! Szerinted hasonlítanak?

Nézegess képeket!

Elolvasom

Ehhez a cikkhez ajánljuk

Ezt is szeretjük