Szexi fotósorozat! Íme, Horváth Éva legdögösebb képei Mexikóból
Horváth Éva az Éden háziasszonyaként is mindent belead: forró képeit Nánási Pál készítette.
Ez is érdekelhet
- Ismét összefogtak a Fressnapf vásárlói: közel 12 millió Ft adomány a Kutyák Határok Nélkül Alapítványnak (x)
- Korábbi évadkezdéssel és bővebb műfaji kínálattal nyit a Margitszigeti Szabadtéri Színház (x)
- Színésznőként ismertük meg, most mesekönyvet illusztrál - A karantén alatt Korponay Zsófi ezzel foglalkozik
beauty and style

Top olvasott cikkek
- KRESZ-tábla-kvíz: tudod, melyik a várakozni tilos tábla? Teszteld tudásodat!
- Dér Heni gyönyörű menyasszony volt: különleges ruhában ment férjhez
- 16 éves lett Deustch Anita és Kinizsi Ottó nagyobbik lánya: Emma gyönyörű tini
- 10 kép Észak-Koreából, amiért kitiltást kapott a fotós – Ezt az arcát senki nem láthatja az országnak
- 122 éves koráig élt a francia asszony: különös képeken mutatjuk hosszú életét
Horváth Éva az Éden Hotel háziasszonyaként bizonyította, hogy a csinos játékoslányok között is remekül megállja a helyét. Máig rejtély, hogy mi szépsége titka, mivel ő maga váltig állítja: sosem hajlandó fogyókúrázni.
Nőies alakján minden ruha remekül áll, és a róla készült egzotikus képeken is látszik, hogy még mindig imádja a kamera. A VIASAT3 dögös fotósorozatát Nánási Pál készítette a 33 éves sztárról.
Kövesd az Éden Hotel 2 izgalmas adásait a VIASAT3 műsorán, hétfőtől csütörtökig, 21.20-as kezdettel. További érdekességeket találhatsz az Éden Hotel 2 weboldalán.
Merészen dekoltált miniruhában fotózták Horváth Évát
Képes szavazásunkban csokorba szedtük a Horváth Éva Édenben viselt legdögösebb ruháit. Nálad melyik összeállítás a nyerő?
OLVASD EL EZT IS!

- bikini
- éden hotel
Az Éden Hotel 2 dögös szereplői fürdőruhában

- éden hotel
- horváth éva
Horváth Éva mindent beleadott! Dögös fotók készültek az Éden háziasszonyáról

- éden hotel
- horváth éva