Demcsák Zsuzsa istennőként tündökölt: tűzpiros estélyiben bálozott
Demcsák Zsuzsa a mosonmagyaróvári Virilista bál háziasszonya volt.

Demcsák Zsuzsát nem csak a televízió képernyőjén látható műsorvezetőként, a tévés több rendezvényen háziasszonyként tűnik fel, így vezette már a Televíziós Újságírók Díja gálaestjét is, legutóbb pedig a Mosonmagyaróváron megrendezett Virilista bál háziasszonya volt.
Demcsák Zsuzsa piros estélyiben
Demcsák Zsuzsa egy tűzpiros estélyiben tündökölt a bálon, a kreációról az Instagramra is posztolt fotót. TV2-s kolléganője, Köllő Babett három szív ikonnal annyit írt, hogy meseszép, míg Pásztor Anna énekesnő azt, hogy „Woooow!!! Istennő!!!”
A 45 éves sztár kirobbanó formában van, látszik, hogy jól érzi magát a bőrében, és nagyon boldog. Tavaly december végén titokban férjhez ment, a mézesheteket Ázsiában töltötte, ahonnan fürdőruhás felvételt is posztolt.
Demcsák Zsuzsa lánya 17 éves lett: Tamara a szülinapos fotón ennyire hasonlít az anyjára
Demcsák Zsuzsa ritka közös szelfivel ünnepelte Tamarát. Elárasztották bókokkal a fotót az Instán.
ElolvasomCover-fotó: TV2