Kórházba került a magyar tévésztár - Csak találgatni lehet, mi a betegsége
Benke Laci bácsi hétfőn került kórházba, többek között a veséjével vannak gondok.
Az ország egyik legismertebb tévés szakácsát, Benke Laci bácsit hétfő óta kórházban kezelik. Néhány napja rosszul érezte magát, ezért orvoshoz fordult, a vizsgálatok után pedig már haza sem engedték - írja a Lokál.

- Problémák merültek fel a vesémmel is, és sajnos más baj is van, amiről nem szeretnék beszélni. Sok vizsgálat vár még rám, és újfajta gyógyszert is kapok majd, mert a régit most elvették. Különböző kezeléseken megyek át, és azt tanácsolták, hogy pihenjek sokat, mert nyugalomra van szükségem. Hamarosan infúziót is kapok, de úgy tűnik, hogy hála Istennek nem kell műteni - nyilatkozta a napilapnak.
Fotó: Facebook/Laci Bácsi Konyhája
Emlékszel Sugár Ágnesre? A Magyar Televízió bemondónője most így néz ki
Képeken a Magyar Televízió bemondónői régen és most. Nézd meg, mennyit változtak!
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció















