Családi fotók! Íme, Beleznay Endre bájos kamaszlánya, Bodza
Beleznay Bodza volt az első gyermek Magyarországon, aki hivatalosan megkapta ezt az utónevet.
Így csókolj, ha csábítani akarsz - Eláruljuk a tökéletes csók titkait (x)
Játék közben tanul és fejlődik a gyerek - Ezt imádni fogja (x)
Milyen borhoz milyen falat illik? Profi borászoktól tudhatod meg (x)
Mutatós dekorációk egyszerű, kreatív ötletekből, hogy tavasz legyen az otthonodban (x)
Ez a lány szerelme levágott fejével táncolt - Itt nézheted meg (x)
Horváth Éva iszonyú cuki cicával fotózkodott - Elárulta, miért (x)

Így használd a rózsaszínt az esküvőn, hogy elkerüld a giccshatást »
Mostantól nem a táskádhoz, hanem a rúzsodhoz fogod igazítani a cipőd - Elmondjuk, miért »
Bringával mész dolgozni? Így öltözz fel sikkesen! »
retikül.hu
A te BMI-d:
Alultápláltságot jelent. Mindenképp fordulj orvoshoz, hogy feltárd az okokat!
A testsúlyod ideális, törekedj a mostani alkatod megőrzésére.
Fokozottan vagy kitéve az infarktusnak és más betegségeknek. Csökkentened kell a testsúlyodat!
Veszélyeztetett kategóriába tartozol, mielőbb fogyókúrába kell kezdened!
Az egészséged közvetlen veszélyben van. Azonnal orvos által felügyelt diétába kell kezdened!
Hollywoodban a sztárok körében mintha már évek óta trend lenne, hogy a kis sztárcsemetéknek minél különlegesebb és szokatlanabb keresztneveket adjanak. Nem csoda hát, hogy a tengerentúlon a hírességek gyerekeit furcsábbnál furcsább neveken szólítják.
Ez a szokás hazánkban még nem igazán terjedt el, Beleznay Endrét és feleségét, Kövi Rékát ez mégsem akadályozta meg abban, hogy közel másfél évtizeddel ezelőtt egy igazán egyedi keresztnevet adjanak kislányuknak.
Az első Bodza
Gyermekük - aki már 13 éves - ugyanis a Bodza nevet kapta szüleitől, ezzel pedig történelmet írtak, ugyanis Bodza volt az első Magyarországon, akit hivatalosan is erre az utónévre kereszteltek el.
Beleznay Endre kamaszlánya a fotók alapján tiszta apja, akit egy évvel ezelőtt könnyedén sikerült leköröznie - már ami legalábbis síelést illeti. A család ugyanis 2009 januárjában ment a hegyekbe kikapcsolódni, ahol Bodza néhány perc alatt legyőzte a sípályától való félelmét.
Lányának jobban ment a síelés
Ezzel szemben humorista édesapja - aki szintén 12 éves volt, amikor először vitték szülei síelni - saját bevallása szerint négy napon keresztül nem mert nekivágni egyetlen lejtőnek sem, míg lánya egy komolyabb pályán is lesiklott néhány nap gyakorlás után.
Bodza gyerekkora nem volt felhőtlen, hiszen a vidéki színházak és Budapest között ingázó apukáját gyakran hiányolta.
Arról nem is beszélve, hogy a Meglepő és mulatságos egykori sztárja a kilencvenes évek első felében bizony sokat poharazott, de káros szenvedélyétől mára sikerült megszabadulnia.
Fotók: Europress