Rá sem ismersz! Borzalmasan megcsúnyult a Barátok közt színésznője
Balogh Edinát csúf boszorkánnyá változtatták a Barátok közt forgatásán.
- A 48 éves Victoria Beckham melltartóban, nyuszifülekkel pózol a címlapon: rég láttunk róla ilyen szexi, bevállalós képeket »
- A farmerdzseki megunhatatlan klasszikus: a most divatos fazonokat nőies és sportos stílusban is viselheted »
- Pamela Anderson nőies frizuráját sok nő másolta le a ’90-es években: így készítheted el a laza kontyot »

- 10 ismert magyar közmondás, amiből elvettünk egy-egy szót: tudod, mi hiányzik?
- Melyik magyar városban van a képen szereplő székesegyház? Tippelj a kvízben!
- A 4 legrosszabb reggeli, amit mégis sokan fogyasztanak: pillanatok alatt megemelik a vércukorszintet
- Vastag Csaba címlapon új barátnőjével: a gyönyörű Evelinnel már össze is költöztek
- Oszvald Marika lánya 43 évesen lett anya: Krisztinának a 11. lombikja lett sikeres
A színészek olykor megtapasztalják, mekkora kihívás lehet egy új szerep, vagy akár egy régi által megkövetelt változás. Így volt ezzel a szépségkirálynőből lett színésznő, Balogh Edina is, akit eddig a Barátok közt csinos Kingájaként csodált az ország, ám néhány epizódban alig lehetett ráismerni.
Ugyanis csúf boszorkánnyá változtatták: szerepe szerint Ádámnak áll modellt egy morzsaporszívó reklámfotóihoz. A képekkel pedig nemcsak rajongóit, hanem valószínűleg a stábot is sikerült meglepnie.
Peller Mariann átváltozásai
Peller Mariann évek óta képernyőn van, de a Rádió1 hallgatói is jól ismerik, hiszen az ő jellegzetes hangjára ébredhetnek a Kukori című reggeli műsorral. A szőke tévés több arcát is megmutatta az elmúlt időszakban.