Azahriah nyilvánosan ment neki az RTL sztárjának: mélységesen megveti, amit tett

Azahriah nem rejtette véka alá nemtetszését a Balázs Kicks márka alapítójának legújabb húzása után.

Azahriah és a Balázs Kicks
Dilemma - Izgalmas témák, különböző nézőpontok a Femina új podcastjében.
Sóbors
Ez is érdekelhet
Top olvasott cikkek

Azahriah ezúttal nem zenéjével vagy egy koncertbejelentéssel hívta fel magára a figyelmet, hanem éles kritikájával hívta fel magára a figyelmet – méghozzá Pachert Balázs, a Balázs Kicks márka alapítója kapcsán. 

A Sztárboxból illetve Cápák közöttből ismert fiatal vállalkozó egy megosztó kampánnyal borzolta fel a kedélyeket, amit Azahriah sem hagyott szó nélkül.

Azahriah és a Balázs Kicks

Az RTL fiatal sztárja ugyanis olyan akcióval állt elő, amely sokaknál kiverte a biztosítékot: azt ígérte, hogy aki magára tetováltatja márkája, a Balázs Kicks logóját, az akár 100 ezer forint értékű, ingyen cipőt kap cserébe. Az ötlet hamar elterjedt a közösségi médiában, és azonnal megosztotta az embereket. Míg néhányan viccesnek vagy kreatívnak tartották, mások szerint ez már túllép minden józan határon.

Azahriah sem maradt csendben. Véleményét nyilvános kommentben fogalmazta meg, amelyben nemcsak a tetoválást, hanem magát az egész ötletet bírálta. Mint írta:

„Százezer forintos cipő vs. szégyenérzet tőled magad felé, szorozva mélységes megvetés mindenki részéről. Nehéz kérdés.”

Az internet népe sem kímélte az akciót: sorra érkeztek a kommentek, amelyekben többen is nevetségesnek vagy épp szánalmasnak nevezték az ajánlatot. Volt, aki úgy fogalmazott:

„Tiszta szégyen ezt 100 ezerért vállalni. Bohócok.”

Más szerint pedig:

„Ilyen tetkóra buzdítani szerintem felháborító… a jóízlésen túl van.”

Egyesek már fogyasztóvédelmi szempontból is aggályosnak tartják az ötletet, mások erkölcsi oldalról közelítik meg a kérdést. Annyi biztos: a kampány nagy port kavart, és egyelőre nem csitul a vita körülötte.

Tudtad, hogy Azahriah-nak van egy nővére? Friderika együtt dolgozik az énekessel

Azahriah elárulta, miben kéri többször a nővére segítségét.

Elolvasom

Az illatok terápiás ereje

Már megvásárolható a Femina első könyve: 

A láthatatlan gyógyító

Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában? 

Promóció

Cover-fotó: RTL

Ezt is szeretjük