Sváby András kikészítette Hadas Krisztát: „Mintha hasba rúgtak volna”
Az Árulók - Gyilkosság a kastélyban második adásában Hadas Kriszta számon kérte meggondolatlan kijelentése miatt Sváby Andrást.

Az Árulók - Gyilkosság a kastélyban második adásában a játékosok arra ébredtek, hogy az Árulók az első éjszaka folyamán Bárdosi Sanyit iktatták ki. Mivel még nem volt sok idejük megfigyelni játékostársaikat, minden apróságot gyanús jelnek vélnek, még olyanokat is meggyanúsítanak, akiket évek vagy évtizedek óta jól ismernek.
Az Árulókban Sváby András kikészítette Hadas Krisztát
Hadas Kriszta és Sváby András harminc éve ismerik egymást, együtt dolgoztak a Magyar Televízióban az Objektív című műsorban, később a TV2-nél a Naplóban is, így Hadasnak nagyon rosszulesett, amikor játékostársaitól azt hallotta, Sváby azt hangoztatta nekik, vagy ő, vagy Kriszta gyilkos kell hogy legyen. És mivel ő Ártatlan, így szerinte Kriszta Áruló.
Figyelj, ez nekem olyan volt, mintha hasba rúgtak volna!
- Ha valaki tudja, hogy Ártatlan vagyok, az te vagy - kérte számon Svábyt Hadas Kriszta.

- Most csak saját magad tudod, hogy Ártatlan vagy-e, vagy nem - magyarázkodott Sváby.
- Nem, András, te tudod, hiszen minden rezdülésemet ismered. Te szoktad mondani, hogy „Hadas, ne borulj ki!” Na, én most tegnap ettől kiborultam. Bajba kevertél! - vetette a szemére Hadas Kriszta.
Sváby András a kulisszák mögött bevallotta, azt, hogy Hadas Kriszta Áruló lehet, még nem zárta le fejben, de Kriszta nagyon meggyőzően beszélt, ezért a fókuszt másra helyezte át.
Hiánypótló tartalommal készül a PORT.hu! Az Árulók - Gyilkosság a kastélyban kulisszái mögé kalauzolja el a rajongókat. A saját gyártású kibeszélő műsorban a reality producerével, az évad legikonikusabb szereplőivel és külsős szakértőkkel beszélik át a látottakat, sőt még annál is több mindent. Pénteken és vasárnap 19.50-kor csak a PORT.hu-n Az Árulók - Titkok a kastélyból.
Hadas Kriszta lánya összeházasodott az RTL sorozatsztárjával: íme az esküvői fotóik
Hadas Kriszta lánya és az RTL sorozataiból ismert színész, Dóra Béla megtartották az esküvőjüket.
ElolvasomCover-fotó: RTL/Katona László

Boomerek és Zoomerek - Miért nehéz a generációk közötti kommunikáció?
Steigervald Krisztián generációkutató a Femina Klub áprilisi előadásán arra keresi a választ, hogyan érthetjük meg egymás világát, hogy a különbözőségek helyett a kapcsolódási pontokra koncentráljunk. Hogyan lehet megtalálni a közös nyelvet a digitális bennszülöttek és az analóg világban felnőttek között? Milyen eszközökkel segíthetjük elő az együttműködést, és hogyan tanulhatnak a generációk egymástól, ahelyett hogy egymás ellen dolgoznának?
További részletek: feminaklub.hu/
Jegyek kizárólag online érhetőek el, korlátozott számban.
Időpont: 2025. április 9. 18 óra
Helyszín: MOM Kulturális Központ
Promóció
OLVASD EL EZT IS!

- sztár
- sváby andrás
Sváby András felnőtt fiaival: olyan jóképűek, hogy modellnek nézték őket

- sztár
- sváby andrás