május 8., 14:06
Leállás jön a Foxpostnál: csomagot sem lehet majd átvenni ezekből az automatákból
Több órára leállnak az automaták.
Összesen 2 találat.
Több órára leállnak az automaták.
A cég minden szolgáltatása szünetelni fog.