18

Csak felnőtteknek!

Az általad letölteni kívánt tartalom a hatályos jogszabályok szerint a kiskorúakra káros hatással lehet. Ha szeretnéd, hogy az ilyen tartalmakhoz ne férjen hozzá kiskorú, használj szűrőprogramot!

Felrobbant egy budapesti pláza WC-je - Megdöbbentő, mivel okozta a katasztrófát egy férfi

A kecskeméti férfi egy budapesti bevásárlóközpont mellékhelyiségében okozott robbanást. A rendőrség számolt be a részletekről.

Felrobbant egy budapesti pláza WC-je

Egy kecskeméti férfi egy budapesti bevásárlóközpont WC-jében akart töltőgázt szívni, és ezzel hatalmas balesetet okozott.

Magára zárta az ajtót, ám a művelet közben a cucc berobbant – írja közösségi oldalán a Rendészeti Államtitkárság.

Felrobbant egy budapesti pláza WC-je

A helyszín közelében, kezében gyújtó töltő gázpalackokat rejtő nejlonszatyorral fogták el a BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság járőrei azt a 43 éves kecskeméti férfit, aki egy bevásárlóközpont mellékhelyiségében akart töltő gázt szívni. Magára zárta az ajtót, ám a művelet közben a cucc berobbant. Fejvesztve, mindenét hátrahagyva menekült - írják a Facebook posztban.

Rárobbant a WC A helyszín közelében, kezében gyújtó töltő gázpalackokat rejtő nejlonszatyorral fogták el a BRFK ...

Közzétette: Rendészeti Államtitkárság – 2025. november 27., csütörtök

Egy, a detonáció idején szintén ott tartózkodó, az egészről mit sem sejtő fiatalember rohant segítségért, neki megégett a kabátja, megpörkölődött a szemöldöke, a szempillája és a haja. A mentők a 43 éves okozót égési sérülésekkel, sokkos állapotban vitték kórházba. A mellékhelyiségben három ajtó kitört, a WC csészék megrongálódtak. A rendőrség közveszélyokozás vétségének gyanújával nyomoz.

Súlyos büntetést kaphatsz, ha itt parkolsz: fizetőssé válnak ezek az utcák

Fizetőssé válik ezekben az utcákban a parkolás.

Elolvasom

A bennünk élő nők - Hol az egyensúly a megfelelés és az önazonosság között?

A 21. századi nő minden szerepben helyt áll: dolgozik, édesanya, társ, barát, gondoskodó, és közben próbál önmaga is maradni. Hogyan lehet lavírozni a rohanó mindennapok, a teljesítménykényszer és a saját lelki békénk között? Hogyan találjuk meg az egyensúlyt szerepeink között? Erős Antónia és Pokorny Lia beszélgetnek június 1-jén a MOMkultban arról, mit jelent ma nőnek lenni: hogyan lehet egyszerre helyt állni a munka, a család és a saját vágyak világában, miközben megőrizzük önmagunkat, belső erőnket és harmóniánkat. 

Biztosítsd be a helyed most!

Promóció

Cover-kép: Getty Images Hungary.

Ebben a cikkben nem tartjuk etikusnak reklámok elhelyezését. Részletes tájékoztatást az Indamedia Csoport márkabiztonsági nyilatkozatában talál.

Indamedia Csoport
Ezt is szeretjük