Plasztikáztatott a TV2 műsorvezetője! Nézd, mennyire más lett az arca
Till Attila, a TV2 műsorvezetője egy szépészeti beavatkozáson esett át.
Till Attila szépészeti beavatkozáson esett át, ami már a nézőknek is feltűnt.


A TV2 műsorvezetője azt nyilatkozta, nem akar többnek kinézni, mint amennyi. Most elégedett lehet, hiszen a 43 éves tévés nem látszik többnek koránál. Tilla korábban is hangoztatta, hogy elégedetlen a szeme alatti táskákkal.
Nem híve a nagy változtatásoknak, csak annak, ha valakin nem látszik a plasztika. Ő sem vetette alá magát komoly műtétnek, mindössze a szeme alatti területet töltette fel hialuronsavval.
- Könnyen lehet, hogy öt-tíz év múlva elvégeztetek magamon operációt is. Egyelőre jók a tapasztalataim: bárhová megyek, azt mondják, olyan, mintha nem öregednék - mondta a hot! magazinnak.
Több magyar sztár nyíltan vállalja, hogy plasztikáztatta az arcát. Nézd meg őket a beavatkozás előtt és után!
Fotó: TV2 Sajtószoba
Az illatok terápiás ereje
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció
OLVASD EL EZT IS!
- plasztika
- énekes
Plasztikáztatott a TV2 sztárja! A melleit műttette meg
- plasztika
- kökény attila














